baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Павлоградщина — край, що розкинувся на мальовничих степових просторах, здавна славиться багатою історією і самобутньою культурою, колоритною народною творчістю.

Район створено відповідно до постанови Верховної Ради України № 807-IX від 17 липня 2020 року. До його складу увійшли: ПавлоградськаТернівська міські, БогданівськаВербківськаМежиріцькаТроїцька сільські,

Юр’ївська селищна територіальні громади.

 

Прапор Павлоградського району:

Прапор Павлоградського району має три кольори — з яких жовтий і блакитний, як символи Державного прапора України, і зелений, що вздовж древка, уособлює головне багатство нашого краю — землю, на його фоні — Герб Павлоградського району з державними символами України

прапор

 

Герб Павлоградського району:

Фоновими кольорами Гербу Павлоградського району Дніпропетровської області є жовтий і блакитний кольори, як символи національного прапору України. У верхній частині Гербу на фоні блакитного кольору (небо) зображений схід сонця, який стилістично поданий у вигляді квітки соняшника, поряд з яким пшеничне колосся.

У нижній частині Гербу на фоні жовтого кольору (поле) розташоване стилістичне зображення вугільних териконів, що підкреслює розташування на території району шахт Західного Донбасу.

Бокове оздоблення нижньої частини гербу — колос хлібу та сонце у вигляді квітки соняшника, яке сходить над териконами, підкреслює основну сферу діяльності району — агропромисловий комплекс.

Цифри „1923” у нижній частині Гербу — рік створення Павлоградського району після адміністративної реформи.

герб

 

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner