baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Павлоградщина — край, що розкинувся на мальовничих степових просторах, здавна славиться багатою історією і самобутньою культурою, колоритною народною творчістю. Сьогодні, чисельність населення у 8 сільських радах становить понад 29 тис. чоловік. У народному господарстві зайнято 9,2 тис. чоловік.

 

З метою покращення умов проживання населення та отримання належних послуг в районі лише протягом останніх 10 років проведено безліч робіт на загальну суму понад 60000 тис. грн. (кошти державного, обласного, районного бюджетів та благодійні внески) – це відкриття лабораторії в ЦРЛ та центру медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи та іншими фізичними та розумовими вадами. Це проведення капітальних ремонтів, запровадження енергозберігаючих технологій та придбання обладнання в медичних, освітніх закладах та закладах культури, обладнання спортивних та дитячих майданчиків. Це капітальний ремонт вуличного освітлення та будівництво газопроводів, капітальні та поточні ремонти доріг, реконструкція водопостачання в населених пунктах району.

 

За  період ставлення України, як суверенної держави відбувалися  не лише зовнішні зміни… Жителі Павлоградського району, від малечі до людини похилого віку, разом із волонтерами та громадськими активістами весь час проведення АТО надають  допомогу як українським військовим так і жителям населених пунктів так званої “сірої зони” на Донбасі. Це  одяг, продукти харчування і різні подарунки для дітей, солодощі, речі першої необхідності на суму понад 14 000тис. грн. Постійно проводиться ремонт техніки (с. Межирічі та Вербки).

Лише справжні українці здатні на такі вчинки!!!

 

Прапор Павлоградського району:

Прапор Павлоградського району має три кольори — з яких жовтий і блакитний, як символи Державного прапора України, і зелений, що вздовж древка, уособлює головне багатство нашого краю — землю, на його фоні — Герб Павлоградського району з державними символами України

прапор

Герб Павлоградського району:

Фоновими кольорами Гербу Павлоградського району Дніпропетровської області є жовтий і блакитний кольори, як символи національного прапору України. У верхній частині Гербу на фоні блакитного кольору (небо) зображений схід сонця, який стилістично поданий у вигляді квітки соняшника, поряд з яким пшеничне колосся.

У нижній частині Гербу на фоні жовтого кольору (поле) розташоване стилістичне зображення вугільних териконів, що підкреслює розташування на території району шахт Західного Донбасу.

Бокове оздоблення нижньої частини гербу — колос хлібу та сонце у вигляді квітки соняшника, яке сходить над териконами, підкреслює основну сферу діяльності району — агропромисловий комплекс.

Цифри „1923” у нижній частині Гербу — рік створення Павлоградського району після адміністративної реформи.

 

 

герб

 

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner