cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Жителі регіону вже багато роблять. Сьогодні звичайні люди є активними помічниками. Молоді хлопці збирають теплі речі, продукти харчування. Школярі відправляють листи з побажаннями для воїнів, роблять їм поробки. Насправді всі події дуже згуртували наших жителів, і кожен намагається допомогти, хто чим може.
В Дніпропетровській області було відкрито Центр допомоги переселенцям, і він певний час існував тільки за рахунок того, чим його забезпечували волонтери.
Наша молодь також виїжджала до воїнів у військові частини, концерти їм давала. Вони також збирали гроші на покупку військового обмундирування, ліків. Всім миром ми допомагали нашим солдатам і переселенцям.
Сьогодні на Дніпропетровщині створено Фонд оборони країни, куди кожен може звернутися і дізнатися, яка допомога потрібна. Телефони Фонду оборони країни: (056) 770 88 40 та (097) 923 47 91.
Наприклад, в Лікарню імені Мечникова потрібні волонтери, які лише трохи знають що таке медицина, щоб погодувати солдата, допомогти йому, коли проходить курс реабілітації. В Центр переселенців потрібні дівчата на реєстрацію переселенців, для консультації тимчасово переїхавших до нас жителів Донецької і Луганської областей. Просто потрібні люди, які готові допомогти своєю енергією іншим людям.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner