Протягом останніх трьох місяців, з початку проведення операції «Урожай — 2014», завдяки спільним заходам податківців Дніпропетровської області з органами місцевого самоврядування, управліннями праці та іншими державними установами cуб’єкти господарювання аграрного сектора підвищили розмір заробітної плати 11446 особам, які задіяні у сільському господарстві.

Отже, сума виплаченої заробітної плати збільшена на 15,4 млн. грн., чим забезпечено додаткові щомісячні надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 1,9 млн. грн., єдиного соціального внеску – 5,6 млн. грн.

До того ж, за період проведення операції «Урожай — 2014» аграріями добровільно оформлено трудові відносини з 2791 найманим працівником, яким нарахована заробітна плата на загальну суму майже 7 млн. грн. Додаткові надходження в цьому випадку склали: ПДФО – 1,1 млн. грн., ЄСВ – 2,8 млн. грн.

Тож, легалізація трудових відносин залишається одним з основних напрямків діяльності податківців Дніпропетровського регіону. З метою забезпечення соціального захисту громадян органами відомства ведеться активна робота з виявлення і припинення використання праці незареєстрованих найманих працівників та виплати заробітної плати у «конвертах».

Центри обслуговування платників Дніпропетровщини щомісячно надають понад 18 тисяч адміністративних послуг

Загалом, протягом січня – вересня поточного року Центрами обслуговування платників ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області було надано понад 162 тисячі адміністративних послуг.

Здебільш платники податків цікавились послугами з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За дев’ять місяців 2014 року було надано майже 91 тисяча таких послуг.

Не менш популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Цих послуг протягом січня – вересня поточного року ЦОПами було надано 13,3 тисячі та 11,6 тисяч відповідно.

Нагадуємо, Центрами обслуговування платників Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області надається комплекс послуг, зокрема 35 адміністративних послуг, а також консультативні та інформаційні. Платники без черги у зручний для них час подають податкову звітність, отримують ключі електронного цифрового підпису, одержують кваліфіковані консультації, адміністративні послуги тощо.

Один з пріоритетів органів Міндоходів – наповнення місцевого бюджету

ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області спільно з ГУ юстиції в Дніпропетровській області проведено семінар на тему «Правильність заповнення податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку при вчиненні нотаріальних дій нотаріусами» для державних нотаріальних контор Дніпропетровської області. Необхідність проведення семінару обумовлено тим, що під час проведення деклараційної кампанії були виявлені непоодинокі випадки, коли нотаріусами до контролюючого органу надавалась недостовірна інформація.

Під час проведення семінару заступник начальника ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Ігор Ломака зазначив: «За дев’ять місяців 2014 року до місцевих бюджетів області надійшло більше  7 мільярдів 160 мільйонів гривень. На сьогодні профіцит бюджету складає приблизно 320 мільйонів гривень і органами Міндоходів виконані показники 10 місяців поточного року».

Директор філії «СВЦ Міндоходів» у Дніпропетровській області Надія Вовк, нагадала, що нотаріуси щокварталу в звіті за ф. № 1ДФ подають до органів Міндоходів інформацію про посвідчення договорів купівлі-продажу (обміну), дарування та видачу свідоцтв про право на спадщину.

У випадках, коли укладання договору не передбачає сплату податку, це не звільняє нотаріуса від обов’язку інформувати органи Міндоходів про посвідчення такого виду договору.

На завершення семінару було надано відповіді на запитання та  зазначено, що конструктивна спiвпраця та проведення таких зустрiчей забезпечує налагодження партнерських стосункiв мiж органами Міндоходів та платниками.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner