cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 Протягом дев’яти місяців 2014 року слідчими ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області розслідувалось 660 кримінальних проваджень за порушення у сфері податкових відносин.

Досудове розслідування закінчено з 291 кримінального провадження, з яких до суду скеровано 71. З них з обвинувальним актом — 54, для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності — 17, з яких 11 проваджень — на підставі ч.4 ст.212 КК України, у зв’язку із відшкодуванням збитків під час досудового розслідування.

Крім того, протягом січня — вересня поточного року за підслідністю слідчими направлено 114 кримінальних проваджень, приєднано до інших проваджень – 53.

Завдяки розслідуваним справам слідчими Міндоходів Дніпропетровщини з початку року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 27 мільйонів 679 тисяч гривень. Також, накладено арешт на майно порушників у сумі 7 мільйонів 279 тисяч гривень.

 

 

 

Про необхідне придбання торгового патенту

ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області нагадує, що торговий патент — державне свідоцтво, яке засвідчує право суб’єкта підприємницької діяльності чи його структурного (відокремленого) підрозділу провадити такі види підприємницької діяльності:

торговельна діяльність (за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків та кредитних карток);

діяльність з обміну готівкових валютних цінностей;

діяльність із надання послуг у сфері грального бізнесу;

діяльність із надання побутових послуг.

Торговий патент необхідно придбавати на кожен пункт продажу товарів, та розміщувати на видному місці (у вітрині, біля касового апарату, на спеціальній табличці тощо).

Суб’єкти господарювання, що проводять торгівельну діяльність, здійснюють торгівлю готівковими валютними цінностями, діяльність у сфері розваг та надають платні послуги:

за здійснення діяльності, без отримання відповідних торгових патентів або з порушенням порядку використання торгового патенту — сплачують штраф у подвійному розмірі збору за весь період здійснення такої діяльності, але не менше подвійного його розміру за один місяць;

за здійснення реалізації товарів, без отримання пільгового торгового патенту або з порушенням порядку його отримання та використання, сплачують штраф у п’ятикратному розмірі збору за весь період здійснення такої діяльності, але не менше п’ятикратного його розміру за рік;

за здійснення діяльності у сфері розваг, без отримання відповідного торгового патенту або з порушенням порядку його використання, сплачують штраф у восьмикратному розмірі збору за весь період здійснення такої діяльності, але не менше восьмикратного його розміру за один квартал.

Передача торгового патенту іншому суб’єкту господарювання або іншому відокремленому підрозділу такого суб’єкта не дозволяється.

Строк дії торгового патенту залежать від його виду та становить:

для торгового і пільгового патенту, крім короткотермінового торгового патенту та торгового патенту на здійснення діяльності у сфері розваг, —                60 календарних місяців.

для короткотермінового торгового патенту — від одного до п’ятнадцяти календарних днів;

для торгового патенту на здійснення діяльності у сфері розваг — вісім календарних кварталів.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner