cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Станом на 20 жовтня 2014 року в Павлоградському районі зареєстровано всього 414 чоловік, які переїхали зі сходу України. Це 163 сім’ї, з них 112 пенсіонерів, 127 дітей. Усі вони полишили свої домівки і очікують, коли зміниться ситуація на сході країни та намагаються облаштувати своє життя на новому місці.
Жителі району та працівники відповідних служб взяли під свою опіку потерпілих і забезпечили приміщенням, харчуванням, медичною допомогою, підтримкою психолога, матеріальною допомогою. На сьогоднішній день соціальні виплати отримують 35 чоловік. Діти шкільного віку 37 чоловік, з них 8 дошкільного віку забезпечені всім необхідними для відвідування шкіл та дитячих садочків. Управлінням соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації видано матеріальну допомогу 81 сім’ї на суму майже 30 тис. грн., волонтерами надано допомогу 82 сім’ям.

DSC09173З метою охоплення більшої кількості людей, що потребують допомоги, Районна рада ветеранів Павлоградського району звернулась до благодійного фонду «Українська перспектива», який не вагаючись надав гуманітарну допомогу в кількості 224 пакети у вигляді продуктових наборів першої необхідності (кожен пакет вагою близько 10 кг). На сьогоднішній день всі продуктові набори роздані.

DSC09169DSC09171На цьому робота не закінчена, адже всі люди, що змушені були втекти з регіонів, де йдуть бойові дії – це окремі історії, трагедії, біди і горе. Але всіх їх об’єднує одне – вони намагаються зрозуміти, чому це трапилося саме з ними… Чому їх діти плачуть, чому їхні рідні загинули, чому їх будинок підірвали і вони втратили все, нажите працею всього життя. Коли таке відбувається, світ здається несправедливим, але це не так. І ми з вами можемо це довести, якщо не залишимо їх страждати наодинці з катастрофою. Адже якщо і немає сенсу в таких трагедіях, то може бути, ці біди хоча б навчать нас більше співчувати, більше вболівати за інших і ділитися з тими, хто потребує.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner