baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Адміністрація Президента України й Національна рада реформ запрошують громадськість до широкого обговорення плану розвитку країни до 2020 р. «Стратегія-2020», презентованого главою держави 25 вересня.

«Президент започаткував обговорення Стратегії на такому масштабному рівні. Вона не нав’язана зверху, а кожен може долучитися до її формування, внести пропозиції», – сказав заступник глави АПУ Д. Шимків, зазначивши, що кожний охочий може заповнити електронну форму на сайті reforms.in.ua.

Наведені у Стратегії показники розвитку України – результат аналізу і прогнози команди фахівців. Наразі громадяни мають можливість проголосувати за ті чи інші позиції, висловити думку щодо реальності зазначених цифр і запропонувати свої показники, внести інші пропозиції, зазначив Д. Шимків. «Ми обговорюємо визначені напрями, реальні цифри. Таким чином, пропонуємо всім перейти від популізму до конкретики. Вперше в історії стратегію розвитку України пишуть українці», – наголосив він.

Заступник глави АПУ акцентував на важливості участі громадськості в обговоренні програми реформ, оскільки вона дасть змогу налагодити зворотний зв’язок з нею і скоригувати Стратегію у відповідності до реальних вимог сьогодення. «Це дозволить відкоригувати значення показників, а також отримати зворотний зв’язок, визначити, куди прямуватиме країна», – зазначив Д. Шимків.

Пропозиції на ресурсі reforms.in.ua прийматимуться з 12:00 8 жовтня до 18:00 17 жовтня 2014 р.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner