baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На виконання соціальних ініціатив Президента України „Діти — майбутнє України“ 19 вересня 2014 року в  с.Булахівка на стадіоні ДЮСШ Павлоградського району  проведені змагання з легкоатлетичного чотириборства „Хто ти майбутній олімпієць?“ серед дитячих команд 1998 — 1999  р.н.

Дівчата-призери зліва на право Дегтяренко А.,Федорцова Т.,Сівакова Я.І місце Вербківська ЗОШ І-ІІІ ст. У змаганнях прийняли участь команди усіх 11-ти загальноосвітніх шкіл району, всього – 66 учасників (33 юнаки та 33 дівчини).

Біг 30 м юнакиІ місце Вербківська ЗОШ І-ІІІ ст.  Юні спортсмени шкіл району змагалися у бігу на 30 м, підтягуванні на поперечені, стрибках у довжину з місця, метанні м’яча (2 кг) на дальність.

Команди-призериІІІ місце Троїцька ЗОШ І-ІІІ ст.  За підсумками змагань І місце з результатом 311 балів виборола команда Вербківської ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Чапля Сергій 1998 р.н., Чупіков Олександр 1999 р.н., Подкопаєв Олександр 1998 р.н., Реут Альона 1998 р.н., Коза Аліна 1999 р.н., Строга Єлизавета 1999 р.н. (вчитель фізкультури Соломко Р.Д.), ІІ місце з результатом 244 бали посіла команда Привовчанської ЗОШ  І-ІІІ ст. у складі: Карпович Олег 1999 р.н., Красюк Павло 1998 р.н., Крупський Артур 2000 р.н., Бухтіярова Альона 1998 р.н., Скубак Олбга 1999 р.н., Зражевська Неля 1998 р.н. (вчитель фізкультури Вакерина М.І.), ІІІ місце з результатом 235 балів посіла команда Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Брова Валентин 1999 р.н., Земляний Богдан 1998 р.н., Прокопенко Юрій 1999 р.н., Козленко Надія 1999 р.н., Пойманова Марина 1998 р.н., Короліхіна Анастасія 1999 р.н. (вчитель фізкультури Самойленко М.Г.).

Урочисте відкриття В особистих змаганнях серед юнаків призерами стали: І місце з результатом 102 бали – Олег Карпович  (Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце з результатом 85 балів — Олександр Шинкаренко (Булахівська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце з результатом 81 бал – Сергій Марков (Межиріцький НВК ім. Обдули І.С.); серед дівчат призерами стали: І місце з результатом 111 балів – Тетяна Федорцова (Булахівська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце з результатом 103 бали – Анастасія Дегтяренко (Булахівська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце з результатом 95 балів —  Яна Сівакова (Новодачинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Команди-призери змагань нагороджені дипломами і кубками, кращі спортсмени — грамотами сектору з питань фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації.

Організаційним комітетом вирішено такі змагання проводити щорічно.

 

Завідувач сектору з питань

фізичної культури і спорту,

сім’ї та молоді  райдержадміністрації                                               В.І. Іваненко

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner