cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «Україна – Єдина» проводиться з 10 по 27 вересня 2014 року. Він покликаний створити належні умови для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, поваги до Конституції України. Свою роботу – соціальний плакат або відеоролик – на розгляд журі може надіслати кожен бажаючий. 
Захід був ініційований Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі спільно з Львівською міською радою. До складу організаційного комітету та журі входять представники від організатора, державних установ та громадських організацій.

Учасником Фестивалю може бути будь-яка фізична або юридична особа. Творчі роботи приймаються за номінаціями «соціальний плакат» та «відеоролик». Журі оцінює кожну з них за 5-ти бальною шкалою за такими критеріями:
— відповідність роботи цілям Фестивалю;
— професіоналізм (техніка і якість виконання);

— аргументованість (рівень інформативності, розкриття ідеї через заклики, гасла);
— оригінальність (новизна ідеї, креативність);

— позитивність.

Учасник може подати на розсуд журі лише одну роботу. Заявку на участь у Фестивалі та творчі роботи надсилаються до 21 вересня 2014 року (включно) в двох примірниках на адресу: 04053, м. Київ, вул. Артема, 73, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі та на електронну адресу організаційного комітету Фестивалю: info@moral.gov.ua.
Переможці будуть урочисто нагороджені у м. Львові 27 вересня 2014 року.
Подробиці щодо участі у Фестивалі можна дізнатися на сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner