baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

В 2014 р. виповнюється 69 років із дня нападу фашистської Німеччини на Радянський Союз. Зросло вже декілька поколінь, які Велику Вітчизняну війну вважають віддаленим минулим. Зараз, слова «війна торкнулася кожної сім’ї» молоддю вже не сприймаються з тією гостротою, що людьми, які пережили війну, і людьми перших повоєнних поколінь, але ми ще довго будемо відчувати, нехай не завжди усвідомлено, наслідки тієї самої руйнівної війни за всю історію людства.

DSC07810Молодими дівчатами були Капуста Катерина Павлівна та Антоніна Миколаївна Добрякова коли розпочалась війна. Скільки горя пройшло через їх руки та серце знають лише вони. Вони своїми очима бачили, як війна середини вже минулого ХХ сторіччя вогняним смерчем прокотилася по теренах України. Павлоградцям, як і багатьом європейцям, випало зазнати бомбардування й артобстріли, брати участь в обороні міста, пережити страхіття окупаційного режиму, гіркоту втрат і радість звільнення. Після війни Капуста Катерина Павлівна 1930 р.н. працювала санітаркою в пологовому відділені Вербської дільничої лікарні, де пропрацювала більше ніж 40 років. В роботі завжди була добросовісна, охайна. Антоніна Миколаївна Добрякова якій виповнилось вже 82 роки, вона мешкає в с.Свідовок, більше 40 років пропрацювала фельдшером на ФП с. Слідовок, є учасницею війни, вже давно на пенсії, але й по сьогоднішній день продовжує надавати посильну невідкладну медичну допомогу мешканцям села.

Сьогодні, 6 травня 2014 року, на передодні Дня Перемоги, заступник голови Павлоградської райдержадміністрації Л.М.Комаркова та головний лікар ПЦМСД Л.В.Сміловська привітали цих чарівник жінок з всенародним святом. Побажали довгих років мирного життя та злагоди в родинах.

DSC07795Ми пам’ятаємо і передамо наступнім поколінням про жертви, про ратний і трудовий подвиг народу, що зобов’язує нас перейнятися усвідомленням того, що, якби не було спільної Перемоги над фашизмом, покоління, що прийшли в життя після війни, взагалі й не народилися, і не було б не лише України як суверенної держави, а й української нації.

Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо — сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner