cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

        На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день — за п’ять днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів — взагалі  заборонене. Тому, якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років або які отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

         Звертаючись до нас Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата!

Нагадуємо, що Державний реєстр виборців працює постійно. Постійно поновлюються його дані та удосконалюються технології. Але без Вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до Вас з переконливим проханням перевірити свої дані. При собі обов’язково мати паспорт громадянина України.

Наша  адреса  залишається  незмінною:  м.Павлоград,  вул.К.Маркса, 98,

каб. 401, четвертий поверх приміщення районної державної адміністрації. Телефон  6-39-47.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (субота — неділя), з 8.30 год. до 16.00 год.   Обідня перерва: 12.00 -13.00 год.

 

 

Начальник відділу ведення  Державного реєстру виборців                                                            О.І.Шаргородська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner