baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Шановні мешканці Павлоградського району!

P1183793Сьогодні, ми переживаємо один із самих складних та трагічних періодів в історії нашої Батьківщини.

Більшість населення України стали заручниками приступних дій. Людей зіштовхнули лобами.

Ми засуджуємо дії, що призвели до людських втрат, в результаті чого наша країна опинилась на краю прірви, загрози розколу та втрати  національного суверенітету.

Ми представляємо інтереси трудолюбивих людей, які люблять свою землю, свій народ – це промисловці, працівники сільського господарства, робочі, лікарі та вчителі. Ми працюємо для того, щоб служити народу України. Ми заявляємо, що різниця в думках та ідеології не є перепоною для спільної праці на благо нашого народу. Бувають різні погляди, але ціль у нас одна – єдина, сильна і незалежна Україна.

Ми засуджуємо накази, котрі призвели до загибелі простих людей та правоохоронців. Спроби тотального залякування та самосуду не є нормою для демократичного суспільства. Ми згодні з тим, що ступень провини всіх посадових осіб різного рівня повинні бути вирішені згідно існуючого законодавства.

Ми, держслужбовці, зобов’язуємося виконувати всі розпорядження керівництва держави, працювати на своїх місцях з метою забезпечення виконання повноважень делегованих законом та сталого забезпечення життєдіяльності регіону.

Схвалено колективом Павлоградської райдержадміністрації.

 

Голова Павлоградської райдержадміністрації        В.М.ДУДНІК

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner