baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича спрямовані на посилення соціального захисту пенсіонерів, підвищення розміру пенсій, надання конкретної допомоги літнім людям. В основі державної соціальної політики – адресність, справедливість та інтереси кожної людини. Саме тому керівництво району разом з керівниками управління Пенсійного фонду в районі, управління праці і соціального захисту, центральної районної лікарні тримає на контролі питання пенсійного забезпечення, зокрема, вчасного перерахунку пенсій, доплат та разових допомог ветеранам війни тощо. Нині запроваджено і діє державне регулювання цін на лікарські засоби від гіпертонії і часткове відшкодування їх вартості.

DSC04966Крім того, як наголошує глава  Павлоградського району, необхідно більше уваги приділяти цим людям з боку учнівської та студентської молоді: «Користуйтеся кожною нагодою для спілкування з нашими ветеранами. Любіть цю землю так само віддано, як наші батьки та діди, і передавайте цю любов наступним поколінням українців». Адже кожен рік для людей похилого віку є особливим. Впровадження нових технологій, зростання рівня інформатизації, комунікаційні зміни – все це важко сприймати людям, які виросли у час без комп’ютерів та інтернету, без мобільних телефонів тощо. Тому основним завданням молодого та підростаючого покоління є турбота та допомога: цього нас вчать ще з садочка, продовжують за шкільною партою.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, а особливо тих, в кого професія – піклуватися про людей – обрана за покликанням серця. Одним із головних напрямів соціальних ініціативи Президента Віктора Януковича є забезпечення всебічного соціального захисту ветеранів війни та людей похилого віку. Над їх реалізацією активно працює влада Павлоградського  району.

Голова Павлоградської райдержадміністрації Дуднік.В.М наголосив, що ветерани та люди похилого віку перебувають в полі особливої уваги влади. В районі функціонує територіальний центр соціального обслуговування. Нині перед місцевими органами влади стоїть завдання максимально використати потенціал соціальних служб, зробити соціальні послуги доступними для всіх, хто їх потребує – проблемних сімей, пенсіонерів, самотніх людей тощо. Президентські ініціативи направлені на покращення життя людей, і завдання влади усіх рівнів, аби всі вони були якнайшвидше реалізовані.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner