baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

           Під час проведення акції відвідувачів Центру обслуговування платників Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській податківці вітали з Днем Святого Валентина і разом з валентинками  вручали друковану продукцію, з якої громадяни можуть ознайомитися з особливостями цьогорічної кампанії декларування та новими сервісами Міндоходів і зборів України. Вкотре Західно-Донбаська ОДПІ нагадує: декларуючи власні доходи — ми будуємо своє майбутне.

          Також фахівці акцентували увагу на тому, що платники мають  можливість заповнювати та направляти до органів доходів декларацію про майновий стан та отримані торік доходи через Інтернет. Для користування послугою платнику треба мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, яке надається  безкоштовно.

Для зручності платників податків у період декларування в Центрі обслуговування платників організовано  прийом декларацій  у вечірні години з 18.00 до 20.00 та у суботу з 9.00 до 16.00

Взагалі, захід, проведений податківцями, вже не перший раз дозволив впевнитися, що креативними методами у роботі просвітництва, досягається більший ефект та кращий результат. А звертаючи увагу громадськості на особливо значимі державні справи, отримуємо налаштування громадян на позитивне ставлення, зокрема, до органів доходів.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner