baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На виконання завдань Президента України, плану роботи губернатора Дніпропетровської області голова Павлоградської райдержадміністрації В.М.Дуднік взяв участь у селекторній нараді 17 лютого 2014 року. Розглядались наступні питання:

  1. Про реалізацію заходів щодо соціального захисту ветеранів ВВв – учасників бойових дій

Станом на 01.02.2014 р. в Павлоградському районі проживає 899 ветеранів війни.

З них:

— інвалідів війни – 26 ;

— учасників бойових дій – 8;

— учасників війни — 829;

— членів сімей загиблих і померлих ветеранів війни – 36.

На всіх 899 ветеранів ВВв оформлені соціальні паспорти ветерана.

В районі діє  програма “Соціальний захист та підтримка найменш захищених та малозабезпечених громадян Павлоградського району на 2011-2014 роки”, якою передбачені заходи щодо соціального захисту ветеранів війни, фінансова підтримка районної організації ветеранів (фінансова підтримка активу районної ради ветеранів, голів первинних ветеранських організацій, надання матеріальної допомоги ветеранам війни, передплата періодичних видань для ветеранів війни, проведення і організація свят, виконання статутних обов’язків).

 

  1. Про врахування в місцевих бюджетах обіцянок влади 2013 року (за результатами звернень громадян, додається); вирішення питань, що надійшли в рамках проекту «Діалог з країною»

Протягом 2013 року в рамках проекту «Діалог з країною» до Павлоградської райдержадміністрації надійшло 5 звернень громадян. Звернень які перебували на контролі з питання врахування в районному  бюджеті не бул

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner