cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На виконання завдань Президента України та плану заходів Дніпропетровської облдержадміністрації голова Павлоградської райдержадміністрації взяв участь у селекторній нараді під головуванням губернатора Дніпропетровської області, з порядком денним:

  1. Про проблеми в забезпеченні життєдіяльності населених пунктів, які виникли в складних погодних умовах та реагування на них.
  2. Звіти керівників органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій щодо:

1)соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій

В Павлоградському районі проживає 94 учасника бойових дій на території інших держав – Афганістану, Чехії, Югославії, Угорщини, Іраку, Кубі, Сирії. Участь  у бойових діях в Афганістані приймало 65 осіб, в тому числі  5 інвалідів внаслідок війни в Афганістані. Всі учасники бойових дій отримують пільги відповідно до чинного законодавства: інваліди війни в розмірі 100%, учасники бойових дій  в розмірі 75%.

В 2013 році: До відзначення 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан надано матеріальну допомогу інвалідам та учасникам бойових дій в Афганістані (11 осіб на суму 1100 грн.).

Путівками санаторно-курортного лікування забезпечено 6 учасників бойових дій на території інших держав, з них 2 учасника бойових дій в Афганістані. Згідно з Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” для учасників бойових дій, які потребують поліпшення житлових умов, передбачено першочергове забезпечення жилою площею.

На квартирному обліку в районі перебуває 4 учасників бойових дій.

Придбання житла для учасників бойових дій здійснюється  за програмою “Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів” за рахунок коштів державного бюджету в міру надходження коштів.

2) організації заходів щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав – 15.02.2014 (у контексті проголошення 2014 року – Роком учасників бойових дій на території інших держав)

Головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 05.08.2013 р. №320-р-13 “Про затвердження плану заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Павлоградському районі Року учасників бойових дій на території інших держав”.   В рамках проведення у 2014 році в Павлоградському районі Року учасників бойових дій на території інших держав в січні 2014 року проведена урочиста зустріч керівництва району з учасниками бойових дій на території інших держав.

12 лютого відбудеться панахида за загиблими та померлими воїнами.

15 лютого спільно з Павлоградською міською радою, Спілкою воїнів-інтернаціоналістів буде проведено мітинг біля Пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам в  м. Павлограді, святкові заходи з вшануванням учасників бойових дій та наданням матеріальної допомоги.

В навчальних закладах буде проведено уроки мужності, виховні години, із запрошенням на них учасників бойових дій на території інших держав. У бібліотеках, музеях і кімнатах бойової слави будуть проведені виставки світлин, мемуарної та історичної літератури.  15-16 лютого в с. Булахівка буде проведено районні змагання з волейболу серед чоловіків, присвячені вшануванню пам’яті загиблих учасників бойових дій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Охотник   742 81 05, 1 43

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner