baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Чи пам’ятаєте ви, як в радянські часи взимку майже на кожній площі, в кожному дворі заливалися великі і малі льодові катки, де могли кататися всі бажаючі абсолютно безкоштовно. Це були часи, коли після уроків діти, хапаючи ковзани та хокейні клюшки, пропадали на ковзанках до пізньої ночі, коли ковзанки були улюбленим місцем відпочинку і малечі, і дорослих, місцем знайомства і початком міцної дружби. З тих пір багато змінилося: і відношення до спорту, і організація змістовного дозвілля для підростаючого покоління.

Фото0015«Не вистачає грошей», — може поскаржитися більшість з нас, але не тільки в грошах справа. Справа в бажанні зробити щось корисне для нашої молоді, адже цікаве дозвілля збагачує духовно.

skateНа виконання завдань Президента України, з метою відволікти дітей від комп’ютерів та телевізорів і долучити їх до здорового способу життя голова Павлоградської райдержадміністрації В.М.Дуднік доручив облаштувати відкриті льодові ковзанки у зимовий період на території Павлоградського району. З 22 січня на території сіл Богуслав, Булахівка, Богданівка, Вербки дорослі заливають ковзанки на спортивних майданчиках поблизу шкіл. За їх роботою з нетерпінням спостерігають місцеві дітлахи та любителі покататися на ковзанах, адже так кортить з користю та задоволенням провести час у зимові морозні дні на ковзанці. З приходом морозів у дітей нарешті з’явилася можливість і покататися, і долучитися до таких прекрасних видів спорту, як фігурне катання і хокей.

L2hvbWUyL2tyaXRpa29zL3B1YmxpY19odG1sL2ltYWdlcy9zdG9yaWVzL2R2b2UxLmpwZw==На сьогоднішній день понад 70 дітлахів відвідали відкриті льодові ковзанки. Нам би хотілось, щоб з кожним роком бажаючих покататися на ковзанах в районі ставало все більше, щоб на безкоштовних льодових ковзанках збирались аматорські хокейні команди, адже спорт потрібен не лише для здоров’я. Спорт закаляє характер і формує правильні життєві цінності. Вже найближчим часом катання на ковзанах у власному дворі стане чудовою розвагою для дітей і дорослих. Тож долучимось до спорту разом, спільно відроджуючи дворові льодові ковзанки!

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner