baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

    Вже багато років в Булахівській ЗШ І -ІІІ ступенів існує прекрасна традиція: в першу суботу лютого проводити вечір зустрічі з випускниками минулих років. 1 лютого 2014 року ми зібралися у стінах рідної школи на зустріч з дитинством, юністю, школою. Це свято усмішок, добрих спогадів, приємних зустрічей.  Дуже приємно те, що незважаючи на такі складні погодні умови  на цю зустріч приїхали випускники з різних куточків України. В залі можна було побачити  представників не одного покоління випускників нашої школи.2

    Та час іде, на зміну одним поколінням приходять інші. Зараз в нашій школі навчається 143 учні. Це 11 класів,з найменшою наповнюваністю 7 учнів, найбільшою 18. Навчають їх 21 вчитель, приємно зазначити, що 80% — це випускники нашої школи. Наша школа забезпечує загальну середню освіту з поглибленим вивченням екології з 8 класу та екологічним профілем в 10 класі. В цьому році ми працюємо над реалізацією проекту по створенню «Еколого – валеологічного центру розвитку креативних здібностей підростаючого покоління та здорового способу життя». Підготували на Всеукраїнський конкурс проект на тему «Повноцінне харчування – здоров’я дитини, майбутнє нації». Вже чотири роки  школа бере участь у міжнародній та всеукраїнській виставках педагогічних досягнень в м. Києві. Наші вихованці виборюють призові місця в конкурсах, змаганнях, виставках різного рівня.

1 Народна мудрість говорить: «Всі ми родом з дитинства, всі ми родом із школи», та де б людина не жила, ким би вона не стала, завжди буде пам’ятати свій перший урок, свою першу вчительку, своє перше кохання: веселого хлопчика з кучерявим чубчиком чи карооку дівчинку з блакитними стрічками в косах. На цьому вечорі ми завжди пригадуємо своїх вчителів, особливо тих, яких немає разом з нами і вже ніколи не буде. Члени клубу «Відродження» підготували презентацію на тему «Ми вас ніколи не забудемо». Ну і звичайно ніхто  ніколи не забуде своїх однокласників, з якими провели шкільні роки і з якими  нарешті  зустрілися. А для нас, педагогів, найбільше щастя, що ми виховали вдячних випускників.

Від педагогічного та учнівського колективу я хочу подякувати випускників 1969, 1974,1984, 1994, 1999, 2004, 2009 років за допомогу в оформленні коридорів першого поверху сучасними стендами з виховної роботи, превентивного виховання, шкільного самоврядування, по роботі з батьками та роботі профспілкового комітету школи. Особливу подяку ми висловлюємо нашому випускнику директору Агрофірми «Ісіда» Штонді Олегу Володимировичу, який щорічно на це свято радує нас сюрпризами. В цьому році він подарував костюми для старшої і молодшої групи вокального колективу школи.

3Життя схоже на бурхливий океан, бо не всі випускники школи прийшли на наше свято. Хтось зараз далеко від рідних берегів. Але ми віримо, що думками він лине сюди, до рідного порога. Шановні випускники минулих років! Нехай життєві шторми й урагани не виростять у ваших серцях чорний цвіт безнадії. Знайте, що у рідній школі ви завжди бажані гості. І пам’ятайте, що двері Булахівської школи для вас завжди будуть відкриті.

Директор Булахівської ЗШ І – ІІІ

ступенів Н. А. Масловська

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner