baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Відповідно до доручення голови райдержадміністрації від 08 жовтня 2012 року № 95-д «Про початок опалювального сезону 2012-2013 років з 09 жовтня 2012 року розпочате  опалення  на підвідомчих об’єктах відповідно до санітарних вимог та правил технічної експлуатації будівель. Станом на 24грудня  2012 рокув роботі всі 24 котельні, що становить 100%, а саме:

  • Відділ освіти – 16 котелень, а також знаходяться в роботі котельні районного будинку творчості с. Вербки, Дитячий будинок «Моя родина» с. Межиріч, районний еколого-натуралістичний центр с.Межиріч;
  • сільські ради – 2 котельні (з них с. Межиріч – дитячий садок, с. Кохівка – дитячий садок  );
  • ПРЦПМСД – 5 котелень (з них В’язівоцькаамбулаторія ПСМ, Богуславська амбулаторія ПСМ, Булахівська амбулаторія ПСМ, Межиріцька амбулаторія ПСМ, Новодачинська амбулаторія ПСМ);

 

  • По Павлоградському районному центру ПСМ в районі налічується 30 структурних підрозділів а саме – амбулаторій ЗПСМ 8 од., ФП – 15, МП -3;
  • ЦРЛ – 1 котельня.

По філії «Павлоградський Райавтодор» станом на 24 грудняпідготовлено 14 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, що становить 100% від загального плану.  По посипаному матеріалу в наявності 298 т протиожеледної суміші.

Станом на 24 грудня 2012 року філією «Павлоградський Райавтодор» було задіяно 4 од. спец. техніки, розчищено – 165,3 км дороги та висипано – 24 м3  протиожеледної суміші.

В складних погодних умовах торгівельні підприємства Павлоградського району(129 магазинів, 7 об’єктів ресторанного господарства)зможуть забезпечитибесперебійнуторгівлюсоціальнозначущими продуктами харчування, у тому числіхлібом та молоком.

Заклади охорони здоров´яПавлоградського району готові до роботи в складних погодних умовах.Всі  амбулаторії ЗПСМ, ФАПи та ФП забезпечені медикаментами для надання невідкладної допомоги, перев’язувальним матеріалом та деззасобами. На випадок різкого зниження температури передбачені пункти обігріву, які забезпечені медикаментами. У вихідні дні всі заклади медицини працюють згідно з графіком. В місцях масового перебування людей є інформація (№ телефонів для зв’язку з сімейним лікарем, медичною сестрою або фельдшером,  та стаціонарний  та мобільний  номер телефону швидкої медичної допомоги). На разі медичні заклади Павлоградського району працюють в штатному режимі.

Начальник управління

економіки райдержадміністрації   Т.В.ГРИЦЕНКО

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner