baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Діяльність управління соціального захисту населення райдержадміністрації у 2013 році здійснювалась при неухильному дотриманні положень Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” від 07 квітня 2011 р. № 3206-VI.  В управлінні проводились: роз’яснювальна робота щодо ознайомлення державних службовців з висвітлення особливостей  антикорупційного законодавства, навчально-методичні семінари щодо основних положень „Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011—2015 роки”, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від  28 листопада 2011 р. № 1240 та організовано роз’яснювальну роботу стосовно Плану заходів управління по виконанню цієї Програми.

На виконання положень Указу Президента України від 05 жовтня 2011р.   № 964 „Про першочергові заходи з реалізації Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” при прийомі на роботу до управління проводилась своєчасна та об’єктивна спеціальна перевірка.

На виконання ст.12, 13 Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” проводилась нарада щодо своєчасного надання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру державними службовцями.

Протягом звітного періоду на сайті райдержадміністрації оприлюднювались публікації з актуальних питань щодо застосування норм Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”.

Проводилась робота зі зверненнями громадян. За її результатами  з’ясовано, що протягом 2013 року з питаннями відносно дотримання антикорупційного законодавства звернень не було.

Усі державні службовці управління ознайомлені із Загальними правилами поведінки державного службовця, Попередженням „Про спеціальні обмеження, встановлені законами України „Про державну службу„ та  „Про засади запобігання і протидії корупції в Україні”. Ці документи зберігаються в особових справах державних службовців. З вищезазначеними документами також ознайомлюються особи, які подають документи на участь у конкурсі на вільні посади державної служби або проходять стажування на посадах державних службовців.

Управління соціального захисту населення

райдержадміністрації

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner