baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

   

Про принципи роботи Міністерства доходів і зборів України розповів т.в.о начальника слідчого відділу фінансових розслідувань Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Сергій Плющов під час засідання „круглого столу з представниками громадськості та бізнесу у рамках проведення „тижня права”.

Протягом січня — листопада 2013 року фахівцями слідчого відділу розслідувалось 89 кримінальних проваджень (з них 56 – за ст. 212 КК України, 22 – за ст. 204 КК України,  2- за ст. 191 КК України, 2 — за ст. 219 КК України, 7- за іншими статтями КК України).

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались слідчими з початку року, закінчено 49 кримінальних проваджень, із яких до суду направлено 2 кримінальних провадженння, в т.ч.:

  2 кримінальних провадження направлено до суду з обвинувальним актом;

— 47 кримінальних проваджень закрито, у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

Як наголосив Сергій Плющов, нині, після реорганізації податкової міліції, слідчо-оперативні підрозділи відходять від такого поняття як „відпрацювання малого та середнього бізнесу”. Свої зусилля вони, насамперед, зосереджують на протидії великим неплатникам податків. А ще працюють виключно з суб’єктами господарювання ризикової категорії. Відтак, у нинішньому форматі слідчі та оперативні підрозділи зорієнтовані на систему раннього виявлення, комплексного відпрацювання та руйнування тіньового сектору економіки.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner