cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На виконання соціальних ініціатив Президента України голова Павлоградської райдержадміністрації В.М.Дуднік провів оперативну нараду  із заступниками голови та керівником апарату РДА. Обговорювалось питання щодо  ефективності роботи з легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати.

Павлоградською районною державною адміністрацією розроблена та затверджена програма  зайнятості населення на 2012 – 2014 роки.

DSC05780 Сучасний економічний розвиток району характеризується збереженням позитивних тенденцій минулих років.

Пріоритетами розвитку агропромислового комплексу району у 2013 році є стабілізація та нарощування обсягів виробництва  сільськогосподарської продукції, реформування економічних та правових відносин на селі, формування економічного механізму рівноправного функціонування різних форм власності і організаційно-правових структур.

Районною державною адміністрацією приділяється значна увага комплексному веденню сільськогосподарського виробництва. Підприємства району націлюються на виробництво як рослинницької так і тваринницької продукції. За даними Головного управління статистики у Дніпропетровській області у 2013 році штатна чисельність працюючих громадян на підприємствах, установах, організаціях Павлоградського району складає 11,3 тис. осіб.

Працівники Павлоградського району стабільно перебувають серед найбільш оплачуваних працівників по Дніпропетровській області. Протягом 2013 року середньомісячна заробітна плата штатних працівників зросла по району на 6,4 %  і перевищує у 5 раз встановлений  прожитковий мінімум для працездатної особи (1134 грн.).  За рівнем середньомісячної заробітної плати серед районів Дніпропетровської області Павлоградський район посідає 1 місце. Павлоградською райдержадміністрацією постійно ведеться робота щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами, установами, організаціями району перед працівниками. Протягом 2013 року  заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Павлоградського  району — відсутня.

З метою посилення ефективності державного контролю  за додержанням законодавства про працю, зокрема легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення району, головою Павлоградської районної державної адміністрації створена та діє робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Робочою групою протягом відповідного періоду  було проведено 10 засідань на які були запрошені для заслуховування  керівники підприємств, установ, організацій,  фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності Павлоградського району. Протягом року легалізовано 29 робочих місць на які працевлаштовані фізичними особами підприємцями через Павлоградський міськрайцентр зайнятості громадяни району. Постійно розширюється сфера зайнятості населення. Залишається відносно великою вага новостворених робочих місць на підприємствах, де працюють за наймом. Питома вага щодо створення нових робочих місць припадає на фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності. Поліпшується надання соціальних послуг незайнятому населенню, зареєстрованому в державній службі зайнятості. Центром зайнятості відповідно до потреб  ринку праці проводиться професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації фахівців з числа безробітних. При цьому постійно запроваджуються сучасні форми професійного навчання безробітних відповідно до потреб ринку праці з урахуванням конкретної потреби в персоналі певного підприємства, установи, організації чи фізичної особи. Як форма тимчасової зайнятості населення та матеріальної підтримки безробітних у районі широко практикуються громадські роботи. Проведена робота щодо працевлаштування громадян з обмеженими фізичними можливостями (інваліди) на підприємства району.

         Для вдосконалення організації професійної орієнтації з учнівською молоддю проведено соціальне опитування молоді, особливо випускників шкіл  відповідно до ситуації на ринку праці з метою коригування їх трудових відносин. В опитуванні прийняло участь — 353 особи.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner