cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Основними напрямками діяльності  Межиріцької сільської ради та її виконавчого комітету є вирішення    комплексних  соціально-економічних   проблем   на підвідомчій території.

В своїй роботі виконком сільської ради керується Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та відповідно  до ст.27-39 даного закону виконком виконує власні та делеговані повноваження.

Стаття 27. Делеговані повноваження у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку.

Сільська рада налічує 6 населених пунктів. Згідно статистичного обліку населення, яке проводить секретар виконкому станом на  01.01.2012 року на території сільської ради проживає 4562 чоловік з  наявністю господарств– 1854, зокрема в

селі Межиріч –                   4021 чол.;    1575 господарств;

селі Червона Нива –           128 чол.;      57 господарств;

селі Котовець  —                   45 чол.;       24 господарств;

селі Оженківка –                 116 чол.;     53 господарств;

селі Домаха —                       155 чол.;     94 господарств;

селищі Новоселівському – 94 чол.;      51 господарств.

Щорічно на сесіях сільської ради розглядаються, обговорюються та затверджуються програми соціально-економічного і культурного розвитку сільської ради, які розробляються виконавчим комітетом сільської ради. Заслуховуються звіти про їх виконання.

Стаття 28. Делеговані повноваження в галузі бюджету та фінансів.

Виконком постійно працює над надходженням платежів до місцевого бюджету, заслуховує це питання на своїх засіданнях, запрошує на них платників, що мають заборгованість по сплаті податків до бюджету.

Виконання плану доходів за 9 місяців 2012 року становить:

—         по загальному фонду – 103,1%

—         по спеціальному фонду – 74,5%

виконання плану видатків за 9 місяців 2012 року складає:

-по загальному фонду – 78,8%

— по спеціальному фонду – 28,3% ( не проплачені кап.ремонт дороги вул.Леніна – 93тис.958грн., зовнішнє освітлення вулиці Леніна та частини вул.Шевченко- 90тис.039 грн., кап.ремонт фасаду та підлоги  глядацької зали БК – ) .

Закінчено реалізацію мікропроекту “Енергозберігаючі заходи в селі Межиріч Павлоградського району (капітальний ремонт  вуличного освітлення с. Межиріч (вул.Кірова та частина вул.Леніна)) при участі громади с.Межиріч зокрема благодійної організації “Надія” та партнерів – це фермерське господарство “Ельдорадо” керівник Маловик Л.Г. у проекті ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. Ремонтні роботи виконано на 100%. Фінансування даного проекту становить 145тис.825 грн, зокрема

ПРООН -72тис.912 грн,

обласний бюджет – 45 тис. грн,

партнери – 20тис.621 грн,

громада -7тис.292 грн.

Громада села вдячна керівництву Павлоградської РДА,  особисто голові Дудніку В.М. за допомогу у виправленні помилок проектної організації, підрядної організації та Павлоградського РЕМ при кінцевому запуску лінії зовнішнього освітлення вулиці Кірова.

Закінчено  капітальний ремонт дороги вул.Леніна за кошти обласної субвенції на суму 93тис.958грн. та ямковий ремонт вулиць Комінтерна, Н-Левицького та частини провулку Межового за кошти сільської ради  на суму 55тис. грн., в стадії завершення зовнішнє освітлення вулиці Леніна та частини вул.Шевченко на суму 97тис.653 грн., зокрема за кошти сільської ради – 90тис.039 грн. та МСБО “Надія” – 7тис. 613грн., отримано дозвіл на початок робіт по  кап.ремонту фасаду та підлоги  глядацької зали БК – ) .

В процесі організації таких робіт виникає дуже багато труднощів, як організаційного, так і виробничого характеру.

Місцева пожежна охорона надає невідкладні послуги жителям сіл сільської ради. В ній працюють  позмінно і цілодобово чотири водії-пожежники, в експлуатації яких знаходиться пожежна машина, яка є комунальною власністю громади села.

Стаття 29. Делеговані повноваження щодо управління комунальною власністю.

В комунальній власності сільської ради знаходяться: будівля сільської ради, в якій розміщені сільська бібліотека, відділення зв’язку та філія ощадбанку, будівля для об’єктів культури, в якій розміщено історико-краєзнавчий музей та сільська рада, будівля для об’єктів побуту, в якій розміщено магазин будівельних матеріалів, будівля по провулку Шкільному, в якій знаходиться магазин продтоварів, будівля Будинку культури, два дитячих садки, будівля, в якій розташована церква, частина будівлі лікарської амбулаторії, в якій розташована аптека та будівля газової котельні, яка опалює  сільську раду, музейний заклад, БК, Дитячий Будинок “Моя родина”, відділення зв’язку, філію ощадбанку, магазин “Госптовари” та дитячий садок №1.

Брак коштів в місцевому бюджеті дозволяє тільки при підтримці спонсорів вирішувати виключно найбільш нагальні проблеми по комунальним закладам, пов’язаних з забезпеченням необхідних умов їх життєдіяльності. Зокрема за кошти ДЕТЕК “Павлоградвугілля” та за допомогою ТОВ “Зоря” та Ф/Г “Явір” в дитячих садках встановлено металопластикові вікна та двері на загальну суму 57 тис. 587 грн.

Двері Д\с №1 – 11500 ДЕТЕК

Вікна  – 23587 – спонсори, батьки

Вікна, двері Д/с №2 -22500 – ДЕТЕК, Зоря, Явір.

В глядацькій залі Будинку культури замінено 4 великих вікна за кошти сільської ради на суму 60 тис. грн.

Озеленено меморіальний комплекс в селі Межиріч на загальну суму 8 тис. 400 грн. за кошти сільської ради. За спонсорські кошти посаджено березовий гай в кількості 50 саджанців.

Стаття 30. Делеговані повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.

На території сільської ради документально існує житлово-комунальне господарство, але за браком коштів організувати його не має можливості, тому виникають труднощі у підтримці санітарного стану села. Виходом з положення є розуміння даної проблеми керівниками  установ соціальної сфери та залучення до громадських робіт громадян на підставі вироку суду за вчинені ними правопорушення.

Населення сільської ради обслуговують 14 торгівельних об’єктів, які  забезпечують його товарами першої необхідності,  В селі  працює  кафе  “Івушка” (керівник Бахшиєв Т.А.).

Самою великою проблемою на сьогодні є відсутність торгової точки в селищі Новоселівському та селі Домаха. Дане питання знаходиться на контролі .

Послуги громадського транспорту надає приватне підприємство “Скориченко”.

Виконавчий комітет періодично заслуховує на засіданні інформацію про стан надання послуг населенню та вживає заходів з метою їх покращення.

Стаття 31. Делеговані повноваження в галузі будівництва.

У виконкомі сільської ради оновлена містобудівна документація “Планувальна структура прилеглих до автомагістралі територій у складі схем планування територій”, що надає полегшення при організації роботи по забудові населених пунктів та здійсненні контроля за дотриманням містобудівної документації Межиріцької сільської ради.

Стаття 32. Делеговані повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту.

На території сільської ради діє дві загальноосвітніх середніх школи 1-111 ступенів, Дитячий Будинок “Моя родина”, які знаходяться на балансі Павлоградського відділу освіти, два дитячих дошкільних заклади, в яких працює 7 груп, одна з яких має поглиблене вивчення англійської мови. Групи не переповнені, черги на дефіцит місць не існує. Діти прилеглих малих сіл сільської ради мають можливість відвідувати дитячі садки кожного дня, так як регулярно здійснюється підвіз дітей шкільним автобусом до шкіл та дитячих садків.

Виконком сільської ради здійснює облік дітей дошкільного та шкільного віку. При виконкомі створена координаційна рада по профілактиці правопорушень серед неповнолітніх, яка проводить роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх та роботу з неблагополучними сім’ями. На території ради працюють два  фахівці соціальної роботи, які здійснюють соціальний супровід сімей з дітьми.

На постійному контролі знаходяться:

—         багатодітні сім’ї -26 , в них дітей –85

—         діти, позбавлені батьківського піклування – 1(Черненко)

—         діти-інваліди –17

—         діти-сироти – 6

—         діти, що знаходяться в прийомних сім’ях-1

—         діти під опікою -6

Медичне обслуговування здійснюють Межиріцька лікарська амбулаторія загальної  практики сімейної медицини та Оженківський і Домашанський медичні пункти.

Стаття 33. Делеговані повноваження у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Виконком сільської ради здійснює контроль за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, реєстрацію суб’єктів права власності на землю, видачу документів, що посвідчують право власності на землю.

Орендують земельні частки:

ТОВ “Зоря” – 540 паїв, площа2226,168 га

Ф/Г “Явір” – 362 паї, площа1495,0179 га

Ф/Г “Альфа” – 38 паїв, площа155,8211 га

ПРАТ “Агро-Союз” – 208 паїв, площа817,7304 га

Ф/Г “Скіф” -23 паї, площа101,671 га

ТОВ “Колос” – 22 паї, площа90,4482 га

Ф/Г “Троянда – Е2000” – 8 паїв, площа45,0716 га

Одноосібники – 635 чол., площа3074,9567 га

Стаття 34. Делеговані повноваження у сфері соціального захисту населення.

Для забезпечення здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей, дітей-інвалідів, сиріт, людей похилого віку при виконкомі діє опікунська рада та рада ветеранів.

З підтримки районного управління праці та соціального захисту населення кожного року  надається матеріальна одноразова допомога жителям сільської ради.

Стаття 38. Делеговані повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

При виконкомі сільської ради діє адмінкомісія, яка розглядає справи про адміністративні правопорушення. Виконавчий комітет сільської ради тісно співпрацює з дільничним інспектором по профілактиці злочинності та правопорушень.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner