baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Газовики Дніпропетровщини 24/7 стоять на сторожі надійної та стабільної роботи газорозподільної системи області.

Так, нещодавно фахівці Дніпропетровськгазу встановили ще один новий шафовий газорегуляторний пункт у Криворізькому районі області. Старий ШГРП пропрацював більше 40 років.

Нова «жовта шафа» забезпечує природним газом 120 споживачів приватного сектору даного району. ШГРП виготовлений на українському заводі RGC Production і є надсучасним. У його складі працюють регулятори тиску газу італійських партнерів Pietro Fiorentini.

Завдяки їм сучасні ШГРП є більш ефективними. Відтепер фахівцям Дніпропетровськгазу потрібно менше часу на обслуговування. Адже поточний ремонт нових європейських регуляторів необхідно проводити раз на сім років, а старих доводилося виконувати щороку.

Незважаючи на війну, АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), встановило вже 85 таких сучасних ШГРП у регіоні. Адже компанія відмовилась від російських та радянських технологій, а натомість обрала курс на євроінтеграцію газового ринку. Налагоджена співпраця з європейськими та світовими партнерами, які надали доступ до провідних сучасних технологій та обладнання, а також власні логістичні маршрути дають змогу газовикам виконувати роботи будь-якої складності.

Продовжуємо працювати! Разом до перемоги!

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner