cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Вихователі дитячих садків Павлоградського району, велику увагу приділяють навчальному процесу з дітьми та їх вихованню. Вони прекрасно розуміють, як не просто маленькій людині 6-10 годин знаходитись на “чужій території”. І першочергове завдання вихователя — зробити цю територію для дитини своєю. Якщо малюку в садочку раді, значить, він швидше освоїться, звикне. Щоб затишніше було дитині, майстрині-вихователі не чекають десятків тисяч гривень на оформлення приміщень, на облаштування спалень, ігрових кімнат (хіба що на капітальні ремонти — там без коштів не обійтись), а так разом з батьками такі чудеса з підручного матеріалу роблять! Працівники дитсадків Павлоградщини просто приголомшують своєю творчістю: із звичайних гілочок, навіть сухої кукурудзи тут зустрічають вас виробки у дворі, там створені кімнати екологічного розвитку, а ось ігрові куточки.DSC04119

Що маленькому треба? Щоб йому було радісно і спокійно. Наші вихователі рахуються навіть з невеличкими “прибамбасами” малюків: дозволяють і яскраву домашню книжку принести, і улюблену іграшку, і фантики в кишеньках, і цукерки за щічкою, і динозавриків під подушкою.

DSC04115

Повірте, в цей період життя для дитини немає нікого краще доброї, розуміючої виховательки чи нянечки, які і непокірні шнурки на черевичках розв’яжуть, і лагідно заспокоють, і витруть обов’язкові вранішні слізки… У доброї няні дитина взагалі плакати за мамою не буде!

DSC04116

Звичайно, дитячі навчальні заклади успішно працюють при великій підтримці райдержадміністрації, районної ради, районного відділу освіти, які прикладають максимум зусиль для реалізації соціальних ініціатив Президента України.

DSC03828DSC03830DSC03827

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner