cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На виконання  програми Президента України В.Ф.Януковича «Україна для людей» 25.11.2013р. в малій залі райдержадміністрації відбулось засідання  комісії  по забезпеченню населення та установ Павлоградського району вугіллям на побутові потреби в рамках реалізації Стратегії соціального партнерства компанії ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» і Павлоградського району за участю заступника голови райдержадміністрації Комаркової Л.М. та  представника ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Коновалової О.О.На засіданні комісії обговорювались організаційні питання та розгляд пакетів документів, отриманих від громадян району для забезпечення вугіллям на побутові потреби.

Комаркова Л.М. доповіла, що в районі проведено наступну роботу по забезпечення громадян вугіллям на побутові потреби:

— прийнято 240 пакетів документів від сільських рад району по особам, які опинились в складних життєвих умовах та потребують забезпечення вугіллям на побутові потреби;

— всі документи розглянуто, проаналізовано та встановлено право даних осіб на включення до списку на отримання вугілля.

Із 240 осіб, які мають право на  забезпечення вугіллям на побутові потреби:

—               117 осіб – це одинокі непрацездатні громадяни, в тому числі  75 осіб, які знаходяться на обслуговуванні в Територіальному центрі надання соціальних послуг;

—               120 осіб – багатодітні сім`ї, які виховують 3 та більше дітей;

—               62 особи – одинокі матері (батьки);

—               53 особи — сім`ї яких опинились в складних життєвих обставинах (хвороба, відсутність інших джерел надходження коштів, крім пенсій та соціальних допомог), в тому числі 15 осіб, які знаходяться на обслуговуванні в Територіальному центрі надання соціальних послуг.

Членами Комісії було розглянуто 38 пакетів документів по особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не відносяться до категорій одиноких непрацездатних громадян, одиноких матерів, багатодітних сімей, не знаходяться на обслуговування в Територіальному центрі, пропонуємо розглянути на Комісії для встановлення права даних осіб на отримання вугілля.

З них по 22 особам прийнято рішення про включення до списку осіб, які мають право на забезпечення вугіллям на побутові потреби (дані наведено в списку), 16 комплектів документів відкладено до уточнення та з`ясування деяких даних.

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner