cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

На території Павлоградського району нараховується наявного населення – 28,5 тис. громадян, які  мешкають в  39 населених пунктах.

Природний газ – найбільш екологічно чисте мінеральне паливо. Це один з найдешевших та найзручніших засобів отримання теплої енергії, проте,  він може бути небезпечним.

Можливість утворення чадного газу – основний недолік природного газу, завдяки якому відбувається нещасні випадки при користуванні газом в побуті.

За моніторингом управління соціального захисту населення протягом 2013 року зафіксовані 3 нещасні випадки  спричинені дією диму, вогню та полум’я  в  яких постраждали 3 особи, з них 1 дитина віком до 14 років.

Як засвідчують фахівці, причиною трагедій найчастіше стає халатність господарів. Самовільне втручання в цілісність газових приладів і внутрішньо будинкових газопроводів, використання газових приладів не за призначенням, нехтуванням перевіркою тяги та недотримання в належному стані системи димовідведення та вентиляції, користування несправними і застарілими обладнанням – це основні порушення, яких припускаються споживачі.

Щоб запобігти отруєнь продуктами неповного згорання газу, необхідно:

—         добре провітрювати приміщення перед та під час роботи газових приладів;

—         періодично перевіряти газові прилади на справність автоматики;

—         раз на рік обов’язково проходити перевірку димових та вентиляційних каналів.

Управління наголошує що, згідно з «Правилами безпеки систем газопостачання України», димові та вентиляційні канали газифікованих будинків повинні проходити перевірку і прочистку не рідше одного разу на рік перед початком опалювального сезону, а ті, що працюють весь рік, —  два рази на рік.

У функції працівників газового господарства входять роботи по перевірці тяги в димових та вентиляційних каналах, наявності документів про перевірку каналів, проведення інструктажів з технічної безпеки при користування газом в побуті.

Своєчасно не звернувшись до газового господарства мешканці району  наражають себе на небезпеку.

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner