baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Національна Доктрина розвитку освіти в Україні визначає стратегію розвитку освіти в державі, пріоритетні напрямки та шляхи створення системи неперервного навчання і виховання дітей.

Одним з головних завдань програм президента В.Ф. Януковича “Україна для людей”, „Кожній дитині – гарантоване місце у дитячому садку” є забезпечення доступності до якісної освіти. Дошкільна освіта – перша ланка неперервної освіти. Голова Павлоградської райдержадміністрації В.М.Дуднік, голова районної ради В.Г.Булгаков, заступник голови Павлоградської райдержадміністрації Л.М.Комаркова тримають дане питання на постійному контролі. Протягом тижня з робочою поїздкою вони відвідали дошкільні навчальні заклади Павлоградського району. В ході візиту було перевірено  дотримання норм харчування, санітарно-гігієнічних умов, температурного режиму.

DSC05448

Керівники району побували на будівельному майданчику Вербківської сільської ради, де відбувається добудівля дитячого садочка. Всі роботи виконуються згідно термінам.

 

DSC05462 З метою контролю роботи по завершенню капітального ремонту відвідали і дошкільний заклад «Пролісок» Новодачинської сільської ради. Перевірено стан роботи котельні, об’єми виконаних внутрішніх робіт, прилеглу територію.

DSC05465  Реалізація даного питання в районі дасть можливість сприяти соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі, а також надасть батькам можливість реалізувати своє право на працю. На сьогоднішній день в районі охоплено85% дітлахів.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner