baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Використання газової колонки – один з найоптимальніших варіантів підігріву води в вашому будинку. Таке обладнання безперебійно забезпечує мешканців гарячою водою, а в холодну пору року – це як ніколи актуально та важливо. Однак і ці прилади іноді виходять з ладу: погано гріють воду, протікають, видають нетипові звуки під час роботи. Безсумнівно, таку проблему повинні вирішувати тільки спеціалісти, які мають дозволи для проведення таких робіт. У споживачів Дніпропетровщини є можливість замовити професійну послугу заміни газової колонки «під ключ» від АТ «Дніпропетровськгаз».

Віддайте перевагу у цьому питанні професіоналам і ви гарантовано отримаєте:

-офіційну гарантію та сервіс;

-демонтаж старої газової колонки;

-підключення нової колонки;

-заміну кранів, шлангів та інших комплектуючих;

-підключення системи газо- та водопостачання;

-пакет документів;

-офіційну реєстрацію колонки.

Усе це за фіксованою ціною послуги — 4 800 грн, без доплат, за умови, якщо ви придбали колонку у 104.ua клієнтському просторі регіону. При цьому місце розташування колонки, її потужність та система димоходу не повинні змінюватися.

Роботи виконують кваліфіковані та досвідчені фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», які пройшли відповідне навчання від провідних виробників газового обладнання, мають дозвільні документи і сучасне обладнання європейського рівня для виконання цих робіт.

Замовити послугу заміни газової колонки «під ключ» та отримати інформацію щодо інших пакетних послуг можна в 104.ua клієнтських просторах на Дніпропетровщині. Персональний менеджер допоможе вам обрати якісне газове обладнання та проконсультує індивідуально з приводу вашого питання! А також інформацію щодо будь-якої послуги заміни, встановлення чи обслуговування газового устаткування можна отримати у відділеннях АТ «Дніпропетровськгаз» за місцем проживання.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner