cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

В Павлоградському районі всі дошкільні заклади працюють в напрямку реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти майбутнє України». Так вихователі  Новодачинського ДНЗ для формування особистості та широти кругозору дошкільнят використовують різні ігри та методи роботи. Одним з них є “ігра з піском”. Граючись піском, створюючи свій світ, свою казку, дитина почувається справжнім чарівником, тому що створює світ, підвладний собі: герої грають ролі, які хоче вона, події відбуваються так, як необхідно їй. Саме на піску ми можемо створювати різні світи: подорожувати в часі, різними країнами і планетами. При цьому ми не тільки уявляємо, фантазуємо, але й реально створюємо і проживаємо.DSC05868

Ігри з піском дають дитині змогу відчути себе впевненою і вмілою: вона створює нове, не боїться ламати старе і щось змінювати. У пісочниці створено оптимальні умови для розвитку творчого потенціалу дитини, активації її просторової уяви, образно-логічного мислення, тренування дрібної моторики рук. У процесі колективних ігор дитина усвідомлює морально-етичні норми, у неї формується гармонійний образ світу.

Існують різні способи, які приносять задоволення дітям і в той же час чомусь їх навчають. Так вихователі дошкільних закладів Павлоградщини використовують музичні заняття. Такі заняття готують дітей до слухання музики та допомагають їм більш цілісно сприймати музичні образи. Інтерактивні вправи на розвиток чуття ритму, які супроводжуються віршами, сприяють усвідомленню зв’язку між музикою та поезією, що проявляється не лише в образності, а й у ритмічності. Одним із таких занять є гра під назвою “Музична карусель”: музкерівник пропонує дітям прослухати фрагменти знайомих їм музичних творів у довільному порядку, просить назвати ці твори та розповісти про них. Якщо заняття проводиться з групою дітей, можна влаштувати змагання, хто швидше впізнає твір, більше розкаже про нього.

P3280064

В.О.Сухомлинський стверджував, що дитину потрібно починати виховувати з перших годин народження. За даною аксіомою живуть та працюють вихователі дошкільних закладів, вчителі загальноосвітніх шкіл, керівники гуртків позашкільних закладів району. Вони впевнені, що свої вміння, знання, любов, віддають дітям не дарма. І підтвердженням тому є результат їх роботи – вихована, чемна, ввічлива, небайдужа, трудолюбива молодь Павлоградщини.

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner