baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі постійно звертає увагу державних установ, ЗМІ і громадськості на загрози, які несе глобальний інформаційний простір дітям та молоді, та його руйнівний вплив на суспільну мораль.

Зважаючи на те, що одним із найдоступніших і впливовіших джерел інформації є телебачення, а виробництво дитячої та юнацької кінопродукції в Україні відсутнє, Національна комісія організувала проведення міжвідомчої наради з метою визначення шляхів розвитку дитячої та юнацької кіноіндустрії. Відповідну нараду було проведено і в Павлоградській РДА, заступником голови Комарковою Л.М.

clip_image001Учасниками даної наради було зазначено, що цілісність виховання дитини можна забезпечити за умов дотримання основних принципів моральності, у тому числі, в результаті використання у виховному процесі надбань театрального та кіномистецтва, долучення таким чином дітей до світової та вітчизняної культури, засвоєння ними ціннісних орієнтацій, притаманних Українському народу. Основними завданнями даної наради було:

  • сприяння формуванню та реалізації державної політики у сфері дитячих та юнацьких театральних гуртків;
  • обговорення прогнозів і програм морально-етичного розвитку дитячих та юнацьких театральних гуртків та визначення шляхів їх реалізації;
  • розгляд інших питань, пов’язаних з реалізацією завдань.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner