baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

25 листопада голова Павлоградської райдержадміністрації взяв участь у селекторній нараді під головування губернатора Дніпропетровської області Д.Колєснікова.DSC04615 Обговорювались наступні питання:

  1. Виконання програми В.Ф.Януковича «Україна для людей»: «Кожній дитині – гарантоване місце у дитячому садку» (звіт керівника території з питання виконання завдання по створенню нових місць в дитячих дошкільних закладах: план, факт, причини відхилення; співвідношення кількості заявок на влаштування в дитячі дошкільні заклади в електронну чергу до кількості створених місць у 2013 році; перспективи реалізації заявок батьків з електронної черги; заходи щодо припинення практики обов’язкових батьківських внесків; реагування на звернення громадян до облдержадміністрації, «Гарячої лінії Дмитра Колєснікова», «Урядового контактного центру» щодо роботи закладів; дотримання санітарно-гігієнічних умов в закладах, у т.ч. температурного режиму)
  2. Організація харчування дітей в навчальних закладах (дотримання норм харчування, реагування на зауваження голови облдержадміністрації щодо збільшення обсягу фінансування харчування, дотримання санітарно-гігієнічних умов та якості харчування).

Дошкільна освіта – перша ланка неперервної освіти.

В Павлоградському районі налічується 16 дошкільних навчальних закладів.

В яких функціонує 25 груп з кількістю дітей в них-560 чол.

За 10 міс. 2013 р. видатки з місцевого бюджету на утримання дошкільних навчальних закладів склали  близько 5750,8 .грн., що на 494,3 тис.грн. більше  2012р.

Слід зазначити, що зміни які відбувались в державі вплинули на соціально-економічний розвиток та демографічну ситуацію в районі.

Із зниженням народжуваності дітей  скорочувалась кількість груп в закладах.

За період  з 1999 по 2000 —  роки призупинено роботу 8 груп в 7  дошкільних закладах району.

У зв’язку з реформуванням сільськогосподарських підприємств закривались підпорядковані їм дитячі садки

  2006 рік був  переломним у плані народжуваності. Зросла потреба в дошкільній освіті.

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту», який зобов’язує органи місцевого самоврядування забезпечити якісну та доступну дошкільну освіту, протягом останніх років проводилася робота щодо поновлення функціонування раніше закритих груп у діючих ДНЗ.

Так, за останні 5 років  відкрито 4 групи в трьох ДНЗ, а саме:

Межиріцькому №1 -2групи- 50чол.

Межиріцькому №2- 1 групу- 20чол.

Привовчанському — 1 групу- 20 чол.

та групу короткотривалого перебування  з кількістю 25 чол. у с. Богуслав, що дозволило додатково охопити дошкільною освітою 115 дошкільників Відкриття Кохівського дошкільного навчального закладу вирішить питання надання освітніх послуг дітям сіл: Мар’ївка, Нова Русь, Кохівка, Зелене. В цілому, станом на листопад місяць поточного року, всіма видами дошкільної освіти  охоплено  -85 % дітей дошкільного віку району.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner