baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

22 червня ми вшановуємо пам’ять тих, хто в 1941 став на захист рідної  землі, хто не повернувся з поля бою, віддавши життя за майбутнє людства, за мир і свободу.

Гіркота утрат не має терміну давності. Друга світова війна забрала тисячі життів наших земляків, горем і болем увірвалася майже в кожну домівку і залізним страхіттям пройшла через кожне серце, кожну долю і кожне життя. І скільки б не минуло років, ми знову вклонімося усім, хто врятував нашу Вітчизну, захистив рідну домівку.

Як не прикро усвідомлювати, сьогодні наша країна знов у вогні. Триває війна за свободу, за мир, за єдину Україну. На превеликий жаль, ми маємо чисельні жертви як серед військових, так і серед мирного населення. Ми розділяємо з рідними і близькими загиблих глибоке почуття скорботи і непоправної втрати.

Ми сумуємо і пам’ятаємо про тих,  кого сьогодні немає поруч з нами. І щиро віримо, що зовсім скоро над усією Україною – єдиною і неподільною – злетить голуб миру!

Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас. Добра і щастя всім живим, вічний спокій полеглим!

Слава їм, вічна і світла пам’ять!

 

Голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації, начальник району ТрО № 6 Сергій   РУБЛЕВСЬКИЙ

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner