baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Наприкінці 2021 року Європейське бюро ВООЗ закликало уряди розпочати бустерну вакцинацію всього населення. В Україні, 6 січня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко підписав наказ про використання бустерної дози вакцини проти COVID-19. ЇЇ вводять для посилення ефективності вакцини проти коронавірусу, через 6-9 місяців після другого щеплення.

 

Голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський, сьогодні втрете зробив щеплення від COVID-19  та закликав  ревакцинуватися усіх осіб віком від 18 років: „Я вакцинуюся свідомо і закликаю вакцинуватися всіх жителів Павлоградського району, оскільки це запобігатиме важкому перебігу хвороби. В легкій формі ви можете не помітити, що хворієте. А бути не вакцинованим – це великий ризик. Особливо у літніх людей бо з віком додаються супутні хвороби.ˮ

 

Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech, незалежно від того, якою вакциною раніше була щеплена людина. Тим, хто отримали перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech рекомендовано ревакцинуватися Pfizer, а за її відсутності бустерну дозу можна зробити іншою вакциною, згідно з дозволеними в Україні схемами.

 

В м. Павлоград (Центр дозвілля «Мир», вул. Ценральна, 61) та м. Тернівка (Центр дозвілля «Шахтар», вул. Слави, 5а) працюють центри масової вакцинації населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також, бустерну дозу вакцини можна зробити в амбулаторії за місцем проживання.

Ті ж, хто не може пересуватися самостійно, мають можливість викликати мобільну бригаду додому.

 

Шановні жителі Павлоградського району, будьте свідомими!

Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

Всі умови для комфортної імунізації в районі створені!

Не вірте фейкам про шкоду вакцинації!

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner