baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

В сучасній Україні, 14 жовтня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника та захисниць України.

Напередодні цих свят, голова Павлоградської райдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня захисника та захисниць України та Дня Українського козацтва, що проходили на території ВЧ 3024.

Звертаючись до присутніх Сергій Рублевський зазначив: «Ми завжди повинні пам’ятати минуле, скарб, який не дасть загубити головне – свою історію. Щосекунди ми робимо все можливе для гарного майбутнього нашої держави, для збереження миру, цілісності та незалежності України. А найголовніше – виховуємо достойних українських громадян. Наше завдання – потурбуватись про те, щоб наші діти знали своїх героїв, щоб вони прагнули бути схожими на них. Наші захисники — це гордість народу, його душа, надія та оберіг. Ось і сьогодні, у цей важкий і трагічний для нашої країни час, ми можемо пишатись тим як спадкоємці славних козацьких пращурів – наші земляки-військовослужбовці стоять на захисті державності і незалежності України, проявляючи при цьому героїзм, мужність і самопожертву. Наслідуючи найкращі традиції українського козацтва, наші воїни мужньо боронять українську землю від агресора. Тож нехай Пресвята Богородиця надає нашим воїнам-захисникам сил у нелегкій боротьбі та оберігає їхні життя.»

Це  свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

Під час проведення заходу були відзначені кращі військовослужбовці.

Слава Україні – Героям Слава!

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner