baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Для розвитку місцевої інфраструктури, що забезпечує реалізацію соціальної та економічної політики в країні, необхідні місцеві податки і збори. Збір за місця для паркування транспортних засобів є одним із найпопулярніших і важливих.

У січні – вересні 2021 року юридичними особами – суб’єктами господарювання Дніпропетровського регіону спрямовано до місцевих бюджетів збору за місця для паркування транспортних засобів майже 16,4 млн грн, що на  6,4 млн грн більше ніж у минулому році.

Слід зазначити, що сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації.

Якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов’язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!

https://dp.tax.gov.ua/;

https://www.facebook.com/tax.dnipropetrovsk/;

https://www.youtube.com/channel/UCIxijADr1NbFo5dhZ3mQwVA

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner