baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Урядом України 11 серпня 2021 року прийнято постанову № 842 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.№ 247 «Про особливості надання житлових субсидій», а саме:

— забезпечено застосування збільшених соціальних норм для розрахунку субсидії на комунальні послуги мешканцям тих регіонів, які опиняться у «червоній зоні» у випадку нової хвилі коронавірусу під час опалювального сезону.

Тобто, починаючи з жовтня поточного року збільшення соціальних норм для розрахунку житлових субсидій буде застосовуватися тільки у тих регіонах, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

— втрачають право на призначення житлової субсидії особи, які мали суму середньомісячної нарахованої заробітної плати менше від розміру мінімальної заробітної плати не більш як на 50 відсотків, а у мм. Києві та Севастополі, обласних центрах і містах обласного значення — не більш як на 20 відсотків і, водночас, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачено у розмірі, не меншому ніж мінімальний, за всі місяці протягом зазначеного періоді — вступає в дію з моменту опублікування;

— житлові субсидії призначаються у разі купівлі квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтверджуючих документів — вступає в дію з 01.10.2021 року;

Напередодні опалювального сезону 2021-2022 років звертаємо увагу мешканців району, що допомогою в оплаті за житлово-комунальні послуги є житлова субсидія.

Тому, Управління соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації нагадує:

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 № 505 «Деякі питання надання житлових субсидій», яка застосовується з 1 травня 2021 року, було внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, а також установлено, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020–2021 років, проводиться без звернень громадян.

З урахуванням зазначеного переважній більшості домогосподарств субсидія на наступний період була перепризначена автоматично, без звернень громадян.

Наголошуємо, що громадянам, яким субсидію було призначено на літній період 2021 року, на опалювальний сезон 2021-2022 років її розмір буде розраховано автоматично з 15 жовтня, при цьому будуть враховуватися доходи громадян за I та II квартали 2021 року.

Щоб дізнатися призначено чи не призначено субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення.

Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

За адресою subsidii.ioc.gov.ua  Ви маєте можливість ввести свою поштову адресу і дізнатися чи призначено субсидію та який її розмір на опалювальний сезон.

Одночасно нагадуємо, що нові заяву та декларацію для призначення субсидії на наступний термін з травня поточного року необхідно було подавати:

         — сім’ям, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі;

— сім’ям, яким субсидія призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих, які не проживають за місцем реєстрації (на фактично проживаючих осіб);

— сім’ям, у яких відбулися зміни в складі сім’ї.

 

Управління соціального захисту населення
Павлоградської райдержадміністрації
 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner