baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

21 липня, сім років тому сумна звістка облетіла Павлоградський район: «Під час виконання службових обов’язків в антитерористичній операції загинув Кривсун Юрій Олександрович».

Юрій Олександрович  народився в селі Богуслав Павлоградського району Дніпропетровської області 22 вересня 1972 року. Навчався в Богуславській неповній середній школі. В 1991 році закінчив ордена Трудового Червоного прапора радгосп-технікум Кримсадстанції Держагропрому УРСР (спеціальність плодоовочівництво). Після служби в збройних силах України працював бригадиром садово-овочево-польової бригади в АФ ЗАТ «ім..Ілліча», потім агрономом. В 1999 році закінчив Кримський державний аграрний університет і отримав кваліфікацію вчений агроном. В 2007 році — Дніпропетровський національний університет  за освітньо — професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю „Державна служба ” в освітній галузі „Державне управління”. В управлінні агропромислового розвитку працював  з листопада 2003 року. На посаді начальника відділу ринкових відносин, маркетингу продукції та ринку матеріально — технічних ресурсів з 2008 року.

Всі, хто знав Юрія Олександровича, запам’ятали його завжди усміхненим, небайдужим до будь якого прохання, уважним, готовим завжди прийти на допомогу, працьовитим, відвертим чоловіком. Саме тому він пішов добровольцем до лав Української армії в скрутний для країни час. Адже Юрій Олександрович не міг залишитись осторонь…

Жителі Павлоградського району та колеги Юрія Олександровича пам’ятають  свого героя.

Вічна пам’ять героям!

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner