cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

kolesnikov_dmitriy_valer_05Шановний Вікторе Миколайовичу!

Шановні жителі Павлоградського району!

Від щирого серця вітаю вас з 70-річчям визволення Павлоградського району від фашистських загарбників.

За ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича, в рамках масштабної програми святкування 70-річчя визволення Дніпропетровщини від фашистських загарбників по всій області проходять заходи щодо реконструкції та ремонту пам’ятників загиблим воїнам, активно розвивається пошуковий рух. Задля підняття патріотичного духу та збереження правдивих сторінок історії в історико-краєзнавчому музеї та в районній бібліотеці міста Павлограду відкрито виставки “Павлоград: 70 років тому і сьогодні” та “Частка Великої Перемоги – Павлоградський район. 1943 рік”, присвячені 70-річчю визволення району від фашистських загарбників.

Низький уклін і безмежна вдячність ветеранам – усім, хто захищав рідну землю, хто ціною власного життя, бойовими подвигами і ратною працею здійснив вагомий внесок у спільну справу. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для нащадків.

Сьогодні завдяки мудрості старших поколінь та щоденній праці сучасників, Дніпропетровщина плідно розвивається, примножуючи славу всієї України.

Щиро бажаювамміцного здоров’я, миру та добробуту!

З повагою

Голова облдержадміністрації

Д.В.КОЛЄСНІКОВ

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner