cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

7 вересня 2013 року в селищі Петриківка обласним комунальним підприємством „Центр „Зеленого” туризму та народних ремесел Дніпропетровщини” за підтримки Дніпропетровської державної адміністрації, Дніпропетровської обласної ради був проведений обласний фестиваль-ярмарок „Петриківський дивоцвіт”. Цього року фестиваль проводився за темою «Ярмаркове подвір’я» та з марафоном «Частівок та гармоністів».

На святі в Петриківці від Павлоградського району були присутні голова районної ради – Булгаков В.Г, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Чорний І.М., заступник голови районної державної адміністрації Комаркова Л.М. начальник відділу культури туризму, національностей та релігій Амірханова Людмила Олексіївна, та інші члени делегації району.

P9070488 P9070491 P9070493 P9070494 SAM_1299

У номінації „Містечко майстрів” Павлоградський район представив роботи майстрів прикладного мистецтва. Серед них вишиті полтавською та гуцульською вишивкою роботи Борисенко Валентини, яким понад тридцять років; вироби з дерева та вишиті рушники привезла сім’я Лавриненко з села Поперечне, молода художниця Адріана Кошова виставила картини писані олією, Шанько Ганна та Масловська Наталія привезли вишиті бісером ікони, а Наталія Анатоліївна проводила ще й майстер клас по вишиванню бісером.

Багато різнобарвних робіт(вироби з бісеру, в’язані картини та килимки, вишиті рушники та серветки) було представлено від районного Дому творчості дітей та юнацтва керівниками гуртків Стовби Тетяни, Оксень Валентини, Савченко Ліни, Сєліної Людмили.

Від учнів В’язівоцької , Богуславської, Привовчанської, Богданівської шкіл – картини з паперопластики, зі стрічок, вишиті рушники, дерев’яні вироби.

У номінації „Творчий марафон частівок та гармоністів ” Павлоградський район представив вокальний ансамбль «Сударушка» Новодачинського сільського будинку культури , який виборов перше місце серед частівок!

Вокальний гурт „Троїсті музики” Булахівського сільського будинку теж не залишився без уваги, бо частівки були про козацьке життя.

У номінації „Як у нас на Придніпров’ї друзям щастя зичуть, у гостинну хату кличуть ” були представлені борошняні вироби, млинці та вареники Новодачинської, Кочережківської та Троїцької сільських рад, де господинею «Стола достатку» ось уже кілька років поспіль є Попіначенко Валентина Федорівна – директор Троїцького сільського будинку культури.

Завершенням фестивалю „Петриківський дивоцвіт” стало урочисте нагородження переможців у номінаціях та учасників фестивалю дипломами за відродження та збереження української духовної спадщини, популяризацію народних традицій і культури.

 Відділ культури, туризму, національностей

та релігії Павлоградської районної

державної адміністрації.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner