cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

У зв’язку з введенням в дію з 01 січня 2013 року Закону України «Про громадські об’єднання», на виконання наказу Головного управління юстиції у Дніпропетровській області від 05.09.2013 № 368/05-07 «Про проведення у                  ІІ півріччі 2013 року правоосвітніх заходів для організацій громадянського суспільства» та з метою надання практичної допомоги громадським організаціям реєстраційною службою Павлоградського міськрайонного управління юстиції буде проведено семінар-тренінг на тему: «Порядок повідомлення про зміни до статуту, зміни у складі керівних органів та зміну місцезнаходження громадського об’єднання».

На семінарі-тренінгу будуть розглянуті наступні питання:

1. Приведення статутів громадських організацій, зареєстрованих до                 01 січня 2013 року, у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об’єднання». Вимоги до документів, які подаються для повідомлення про зміни до статуту громадського об’єднання.

2.  Вимоги до документів, які подаються для внесення змін до відомостей про склад керівних органів громадського об’єднання.

3. Вимоги до документів, які подаються для внесення змін до відомостей про місцезнаходження громадського об’єднання.

Семінар-тренінг буде проведено 17 вересня 2013 року о 10.00 у приміщенні Павлоградського міськрайонного управління юстиції за адресою: м. Павлоград, вул. Радянська, буд. 50 (ІІІ поверх).

До участі запрошуються представники громадських організацій  м. Павлограда та Павлоградського району.

Довідки за телефоном: (05632) 6 45 51. Відповідальна за проведення семінару-тренінгу — головний спеціаліст реєстраційної служби Павлоградського міськрайонного управління юстиції (з питань реєстрації  громадських формувань) Волок Вікторія Олександрівна.

 Реєстраційна служба Павлоградського

міськрайонного управління юстиції

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner