baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Управління соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації повідомляє, що розпочато роботу по призначенню пільг  та субсидій на тверде паливо і скраплений газ на 2021 рік.

Згідно з  постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012р. №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» (зі змінами)  у 2021 році граничні показники вартості твердого палива становлять            2947,26 гривні за одну тонну, скрапленого газу –  294,73 гривень за один балон.

Норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом:

— пільги  —  одна тонна вугілля та один балон на домогосподарство на рік;

—  субсидії  – дві тонни вугілля на одне домогосподарство на рік та два балони (42 кг) на рік  на 1-2 особу, три балони (63 кг) на 3-4 особи, чотири  балони   (84 кг) на 5 і більше осіб.

 

Необхідні документи для призначення:

пільг:                                                                                                                      

1. Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

  1. Заява для виплати пільг у грошовій готівковій формі, реквізити банку
  2. Довідка сільської ради про склад сім’ї та наявність у житловому будинку пічного опалення та/або газобалонної установки.
  3. Паспорт та пільгове посвідчення.

 

—  субсидій:

  1. Довідка сільської ради про склад сім’ї та наявність у житловому будинку пічного опалення і газобалонної установки (завірена в місяці звернення).
  2. Заява та декларація.

 

Звертаємо увагу, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016р. №319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» у разі призначення субсидії, пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива  і скрапленого газу у період її отримання не нараховуються.

 

Для призначення пільг та субсидій звертатись до виконавчих органів сільських рад  за зареєстрованим (або за фактичним) місцем проживання.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації за телефоном 066 135 54 29.

 

Управління соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner