cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” розроблена відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 року № 222. „Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” та діє з метою фінансової підтримки індивідуальним забудовникам шляхом надання їм довгострокових (до 20 років, а молодим сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років) кредитів для спорудження індивідуальних житлових будинків та надвірних підсобних приміщень.
Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які постійно проживають, будують індивідуальне житло в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують в сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я.
Право одержання кредиту відповідно до цих Правил надається індивідуальному забудовнику один раз.
Кредит індивідуальному забудовнику надається на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) — до 30 років, з внесенням  за користування ним плати у розмірі трьох відсотків річних.
Позичальник, який на дату укладання кредитної угоди має трьох і більше неповнолітніх дітей, звільняється від сплати відсотків за користування  кредитом.
Кредит індивідуальному забудовнику надається за умови постійного його проживання або переселення на постійне місце проживання у сільську місцевість, а також підтвердження ним своєї платоспроможності.
Сума кредиту індивідуальним позичальникам визначається Фондом з урахуванням платоспроможності позичальника і не може перевищувати кошторисної вартості індивідуального житлового будинку та надвірних підсобних приміщень і граничного розміру кредиту у сумі  50 тисяч гривень для добудови будинку і 100 тисяч гривень для спорудження нового житлового будинку.
Надання кредиту проводиться грошовими коштами поетапно, згідно з графіком будівництва, який є складовою частиною кредитного договору. Після завершення окремого етапу будівництва, кредитування послідуючого здійснюється після підписання двостороннього акту за участю забудовника та представника Фонду.
Протягом усього фінансування будівництва Фонд здійснює нагляд за виконанням етапів робіт за цільовим використанням наданого кредиту.
Оплата відсотків за користування кредитом проводиться грошовими коштами щоквартально, починаючи з видачі першої частини кредиту.
Погашення кредиту  розпочинається позичальником через два місяці після завершення терміну будівництва, який не повинен перевищувати двох років з моменту отримання першої частини кредиту. Погашення кредиту проводиться коштами рівними частинами щоквартально. За прострочення платежу нараховується пеня з розрахунку подвійної річної облікової ставки Національного банку України, що діє на день виникнення боргу. Позичальник має право на дострокове погашення кредиту  та /або внесення плати за користування ним.
Зацікавлені мешканці щодо придбання житла за даної програмою можуть звернутися до:

-„Сектор ЖКГ та будівництва“ за адресою м. Павлоград, вул. К. Маркса,98, тел. 6-23-02,

— відповідної сільської ради Павлоградського району

— безпосередньо до обласного фонду «Підтримки індивідуального забудовника на селі» за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса,71 к.408,к.409 (їхати трамваєм №1 до зупинки Леніна) тел. (0562) 34 84 72, тел. (0562) 34 84 73 Савіна Ольга Олександрівна.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner