cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Дорогі школярі! Шановні педагоги та батьки!
Щиро вітаємо всіх вас із Днем знань!

 

Дорогий першокласнику!

Цього року ти вперше сядеш за шкільну парту. Пам’ятай, що нема фортеці надійнішої за фортецю людського розуму. Будуй її міцною та непохитною. Учися цінувати дружбу, адже відтепер ти стаєш часткою великої шкільної родини. Школа — це другий дім. Саме тому ми робимо класи теплими та затишними. Світ не стоїть на місці, і Дніпропетровщина йде в ногу з часом. Для того, щоб навчатися було зручно та цікаво, ми створили Єдиний освітній портал. Тут на тебе чекає велика електронна бібліотека та безліч корисних посилань, які допоможуть знаходити цікаву інформацію для саморозвитку.

Шановний

одинадцятикласнику!

Для тебе це свято так само хвилююче. Сьогодні ти вже стоїш на порозі великих звершень. Тобі залишився лише крок до дорослого життя. Попереду — вибір професії та вступ до вищого навчального закладу. Надавай перевагу тому, до чого схильний і до чого прагне твоя душа. А для того, щоб полегшити твій вибір, на Дніпропетровщині розроблена регіональна програма «Школа — ВНЗ — перше робоче місце». Пам’ятай, що знання, може, й не роблять людину щасливою, але точно роблять людину людиною!

Шановні педагоги!

У цей день ви знову відчиняєте шкільні двері для дітей. Ви відкриваєте для них новий цікавий світ. Ваша праця — це важливий внесок у майбутнє нашої області. Адже вчитель — це не просто викладач, це надійний друг та порадник школяра. Знання, які ви даєте їм сьогодні, завтра вони зможуть використати на благо рідного регіону та країни.

Шановні батьки!

Це також і ваше свято. Незалежно від того, чи йде ваша дитина до школи вперше, чи вона вже перейшла до випускного класу, — ми впевнені, що кожного разу ваші хвилювання однаково сильні. Ваше призначення — найпрекрасніше у світі: ростити та виховувати нових особистостей. Ми добре знаємо, наскільки важлива для дітей віра батьків. Хочемо побажати вам завжди пишатися своїми дітьми. Адже кожне їхнє досягнення — це найбільша ваша перемога!

Зі святом! Переконані, що цей навчальний рік принесе ще більше досягнень школярам, педагогам та Дніпропетровщині!

 

З повагою

 

Віце­прем’єр­міністр України,
Голова ДОО  ПАРТІЇ РЕГІОНІВ
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Голова Дніпропетровської обласної ради
Олександр ВІЛКУЛ Дмитро КОЛЄСНІКОВ

 

Євген УДОД

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner