baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

З нагоди відзначення 3 грудня 2020 року Міжнародного дня людей з інвалідністю, 18 листопада у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості відбулась семінар-нарада у форматі скайп-конференції на тему «Особливості працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями». Учасниками заходи стали провідні підприємства міста та району: ПРАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» та його філії, ДП «НВО ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД», ТОВ «ДМЗ» та ін.

Роботодавцям донесено інформацію про послуги державної служби зайнятості особам з обмеженими фізичними можливостями; права та обов’язки роботодавців у забезпеченні їх зайнятості; застосування інструментів та нових електронних сервісів служби зайнятості для задоволення кадрових потреб роботодавців; професійне навчання під конкретне замовлення роботодавця.

В ході проведення заходу були обговорені питання працевлаштування людей з інвалідністю в рахунок виконання підприємствами 4-відсоткового нормативу робочих місць та шляхи подальшого розвитку співпраці служби зайнятості з роботодавцями щодо працевлаштування цієї категорії громадян.

Учасники заходу дійшли згоди, що для ефективного працевлаштування осіб з інклюзією необхідно більш тісно співпрацювати в частині розширення банку даних про вільні робочі місця, покращувати якість вакансій, сприяти формуванню позитивної громадської думки щодо зайнятості людей з інвалідністю.

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner