baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 

Оголошення

 про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Дніпропетровській області

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 25 липня 2013 року №752/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головне управління юстиції у Дніпропетровській області повідомляє про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Дніпропетровській області.

Конкурс проводиться з метою залучення адвокатів до надання правових послуг, визначених частиною 2 статті 13 Закону України  від 02 червня 2011 року № 3460-VІ «Про безоплатну правову допомогу», а саме:

— захист від обвинувачення;

— здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

— складення документів процесуального характеру.

З 1 січня 2014 року безоплатна вторинна правова допомога надаватиметься, зокрема, також у цивільних та адміністративних справах малозабезпеченим особам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям та іншим категоріям осіб, визначеним у ч. 1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Претенденти, які пройшли конкурсний відбір, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8 ( у редакції постанови Кабінету Мніністрів України від 19 грудня 2012 року № 1214).

Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 № 1362 ( у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2012 № 915), претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким вимогам щодо їх професійного рівня:

— наявність свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;

— знання нормативно-правових актів у сфері захисту прав людини;

— знання норм процесуального та матеріального права;

— знання та дотримання правил адвокатської етики;

— вміння складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;

— вміння працювати з правовими базами даних;

— володіння державною мовою ( володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частку населення, є перевагою);

— досвід роботи (є перевагою).

 Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву з такими документами:

копіями паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту;

— біографічною довідкою та анкетою за встановленою Міністерством юстиції формою, а також мотиваційним листом ( до 500 слів), у довільній формі за підписом претендента.

Увага! Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/fourth.

А також на веб-сайті Головного управління юстиції http://www.obljust.dp.ua/    в банері «Безоплатна правова допомога».

 

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до 2 жовтня 2013 року Головним управлінням юстиції у Дніпропетровській області та управліннями юстиції:

 

      № Адміністративно-територіально одиниця (місто та/або район)

Адреса для подання документів

Особи, що здійснюють зв”язок з претендентами, їх номери телефонів та адреси електронної пошти для довідок
        1

м. Павлоград,

Павлоградський район

51400, м. Павлоград, вул. Радянська, 50

Павлоградське міськрайонне  управління юстиції

Провідний спеціалістРедька Юлія Іванівна

тел.:(05632) 6-45-51

моб. 050-609-27-85

ел пошта pavlogradjus@multinet. dp. ua

 

 

Конкурс проводиться у три етапи:

— перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 15-16 жовтня 2013 року за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 21А ( будівля Головного управління юстиції у Дніпропетровській області);

 

— другий етап – письмове тестування претендентів: 18 жовтня 2013 року з 10 до 12 год. за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Гагарина, 26 Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (початок реєстрації – о 9:00);

 — третій етап – співбесіди з претендентами: 24-25 жовтня 2013 року за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 21А ( будівля Головного управління юстиції у Дніпропетровській області).

Точний день та час співбесіди кожного претендента буде окремо повідомлено під час реєстрації для проходження письмового тестування.

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner