cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

21 серпня 2013 року до адміністрації web-порталу Павлоградської райдержадміністрації надійшло питання від жителя району:

Привовчанська сільрада надіслала листи мешканцям наступного змісту:
ст. 53-1 Закону України «Про відходи» «Вимоги щодо поводження з побутовими відходами» встановлено, що власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг та забезпечуюють роздільне збирання твердих побутових відходів.
Цією статею передбачено, що термічне оброблення (спалювання) побутових відходів дозволяється лише на спеціально призначених для цього підприємствах чи об»єктах.
ст. 42 Закону України №Про відходи» передбачено, що особи винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за:
а) порушення встановленного порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього середовища, прямого чи опеосередкованого шкідливого впливу на здоров»я людини та економічних збитків;
б) самовільне розміщення чи видалення відходів тощо.
Відповідно до вищевказаного, рекомендуємо Вам в обов»язковому порядку, заключити договір із спеціалізованим підприємством про вивезення побутових відходів. В противному разі Ви будете притягнуті до відповідальності за забруднення навколишнього середовища.
Виконком Привовчанської сільської ради.»
Прошу прокоментувати даний лист, та пояснити в якому такому противному разі, якщо підприємство що вивозить відходи відноситься до відходів вибірково, що робити з рештою не відомо , до яких відходів відноситься бур»ян та будівельні відходи, чи відсутність вищевказаного договору автоматично призведе до відповідальності навіть якщо і відходів немає?

***************

На Ваш запит повідомляємо, що данне питання було надано до головного спеціаліста доступу до публічної інформації.

Для отримання відповіді просимо вказати контактні данні будь-яким зручним для Вас засобом:

тел: (05632) 6-15-32

E-mail:  info@rda.dp.ua

За умови відсутності зв’язку з Вами, відповідь на данний запит буде опублікована на сайті http://dpi.rda.dp.ua (Доступ до публічної інформаціїї Павлоградської РДА) та на офіційному web-порталі райдержадміністраціїї.

З повагою,

Сектор з інформаційної діяльності та зв’язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Карла Маркса, 98, каб.201,

тел: (05632) 6-15-32

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner