cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

У квітні 2020 року до Павлоградського міськрайонного центру зайнятості з метою пошуку роботи звернулася Луїза, мешканка міста Павлограда, яка мала медичну освіту (спеціальність «Лікувальна справа») та працювала сестрою медичною у Комунальному неприбутковому підприємстві «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» Павлоградської міської ради.

В карантинний період, шляхом дистанційного спілкування, з метою підбору підходящої роботи, були розглянуті варіанти працевлаштування безробітної в різні оздоровчі та лікувальні заклади міста, які територіально підходять для жінки з маленькими дітьми.

Завдяки активній співпраці Луїзи з фахівцями центру зайнятсоті, їй було видано направлення на стажування з наступним працевлаштуванням до  Комунального неприбуткового підприємства «Павлоградський пологовий будинок». У липні 2020 року, після успішного проходження стажування за професією «сестра медична операційна», жінку  працевлаштовано на дане підприємство.

Цей приклад свідчить про те, що правильно обрана професія, сильне бажання працювати та впевненість у собі — запорука успішного працевлаштування.

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner