baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Оцінка корупційних ризиків у діяльності Павлоградської районної державної адміністрації здійснювалась на виконання статті 19 Закону України „Про запобігання корупції“, рішень Національного агентства з питань запобігання корупції“ від 02 грудня 2016 року № 126 „Про затвердження Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади“, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28 грудня 2016 року    № 1718/29848 (далі – Методологія оцінки) та від 19 січня 2017 року № 31 „Про затвердження Методологічних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади“ (зі змінами).

Оцінка корупційних ризиків проводилась комісією з оцінки корупційних ризиків. Комісією було визначено об’єкти оцінки корупційних ризиків, джерела інформації для проведення оцінки, методи та способи оцінки корупційних ризиків, а також відповідальні особи та строки проведення.

Оцінка корупційних ризиків членами комісії здійснювалась за критеріями ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Так, з урахуванням Методології оцінки, звіт складається з двох елементів:

  1. Опис ідентифікованих корупційних ризиків, чинників корупційних ризиків та можливих наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією (додаток 1).
  2. Таблиця оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення (додаток 2).

Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків є невід’ємною частиною Плану заходів з питань запобігання і протидії корупції на 2020 рік.

опис ідентифікованих корупційних ризиків

таблиця оцінених корупційних ризиків

План заходів

 

Голова комісії

з оцінки корупційних ризиків                                                    Анжела ЖУК

 

 

Секретар комісії

з оцінки корупційних ризиків                                                    Ольга БУБЛИК

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner