cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський провів засідання колегії за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, сільських голів, керівників підприємств та установ району.

На обговорення винесено питання «Про звіт Межиріцького сільського голови про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади».

 

Обговорено  також питання щодо фінансування соціального напрямку (пільговий проїзд, санаторно-курортне лікування) та налагодження пасажирських перевезень жителів Троїцької та Межиріцької ОТГ.

 

Сергій Рублевський наголосив присутнім про обов’язкове дотримання  заходів щодо запобігання та недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території  Павлоградського району.

 

На підставі розпорядження КМУ від 03 лютого 2020 року № 93-р „Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV“, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19“ та на виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV“ засідання колегії проведено в режимі он-лайн ZOOM – конференції.

Матеріали направленні членам колегії та відповідним керівникам в електронному вигляді.

 

 

 

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner