cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Щороку 28 квітня Україна долучається до всесвітнього відзначення Дня охорони праці. В нових умовах карантину та за рекомендацією Міжнародної організації праці День охорони праці у 2020 році відзначають під девізом: “Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя”.

З метою розроблення та впровадження роботодавцями заходів щодо протидії та поширенню захворювань серед працівників на адреси 764 підприємств, установ, та організацій області направлені Контрольний перелік заходів “Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці” та постер підготовлених Міжнародною організацією праці та рекомендованих для використання Державною службою України з питань праці.

Одночасно, зміст заходів щодо протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19 розміщено на 65 інтернет-сторінках об’єднаних територіальних громад, районних державних адміністрацій, районних, міських та селищних рад, а також у 3 регіональних друкованих виданнях області.

На підприємствах, в установах та організаціях області розповсюджено 3135 екземплярів друкованих та 489 електронних матеріалів, проведено 2789 інформаційних заходів.

На базі приватного закладу “Центр професійної освіти і навчання” за участю представників Асоціації спеціалістів з охорони праці підприємств малого та середнього бізнесу, керівників, спеціалістів з охорони праці підприємств Криворізького регіону та представників видання “Журнал “Охорона праці” проведено онлайн-конференцію на тему: “Дистанційне навчання з охорони праці: реалії і перспективи”.

В цілому по області Тижневиком з охорони праці було охоплено понад             2,5 тисяч підприємств, установ та організацій, в яких взяли участь понад                 8,5 тис осіб.

Проведення Тижня охорони праці в області сприяло підвищенню ефективності взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, роботодавців з метою профілактики, протидії та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

 

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner